Promocja dnia

Zorro, załóż okulary

Audiobook: Zorro, załóż okulary

 

Marta Tomaszewska

 

JOANNA LISSNER

 

Lissner Studio

 

9 godz. 30 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

24,90 zł

24,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zorro, załóż okulary

  Zorro, załóż okulary

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN:
  978-83627-97-745
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Lissner Studio

  Zorro, załóż okulary”, audiobook, którego lektorem jest Joanna Lissner, to jedna z wielu popularnych książek Marty Tomaszewskiej, autorki m.in. „A potem po prostu życie”, „Balu u zegarmistrza Teofila”, „Doliny Czarów”, „Gdzie ten skarb”, „Historii miłosnej”, „Niezwykłych odwiedzin”, „Porwania” i „Potworka”.

  Utwór “Zorro, załóż okulary” przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 9-13 lat. Opowiada o paczce chłopaków mieszkających w Sopocie, którzy żyją na jednym podwórku. W domu wynajmuje się pokoje turystom. Gdy jedna z wczasowiczek zostaje okradziona, chłopcy postanawiają rozpocząć śledztwo na własną rękę. Zakładają BMW, czyli Biuro Młodzieżowych Wywiadowców. Czy uda im się rozwikłać zagadkę?...

  Marta Tomaszewska — pisarka, poetka i baśniopisarka, opublikowała ponad 40 książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Za sprawą książki "Podróż do Krainy Om" uznawana jest za prekursorkę polskiej fantasy.  Pisarka otrzymała wiele nagród: Nagrodę Prezesa Rady Ministrów za twórczość dla dzieci, Medal honorowy na Biennale sztuki dla Dziecka, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, wpis na międzynarodową listę Honorową IBBY, Order Uśmiechu, Medal IBBY za całokształt twórczości dla dzieci i młodzieży, Złoty Medal Zasłużona Kulturze Gloria Artis.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: