Promocja dnia

Pollyanna

Audiobook: Pollyanna

 

Eleanor H. Porter

 

Magdalena Waligórska

 

Promatek

 

6 godz. 24 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

25,90 zł

25,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pollyanna

  Pollyanna

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-61834-44-1
  format: 13,5x19 cm
  Producent: Promatek

   

  Pollyanna, znana książka dla dzieci autorstwa Eleanor H. Porter, ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji Magdaleny Waligórskiej.

  Książka ukazuje losy tytułowej dziewczynki, która po śmierci swojego ukochanego ojca przybywa do małego miasteczka, gdzie opiekę nad nią ma przejąć surowa ciocia. Mimo przykrych doświadczeń i wielu trudności dziewczynka nie tylko nie straci swej pogody ducha, ile wręcz zarazi nią innych.

  Magdalena Waligórska — aktorka teatralna i filmowa, Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Znana z roli Violetki w Ranczu, Tatiany w Pierwszej Miłości czy Oliwii Borzyckiej w Plebanii. Ma w swoim dorobku również role w teatrze telewizji oraz role filmowe. Współpracuje z Fundacją Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Lubi pracę z dziećmi i dla dzieci; prowadzi warsztaty teatralne dla młodzieży z domów dziecka.

  Delikatna barwa głosu Magdaleny Waligórskiej idealnie wprowadza słuchaczy Pollyanny w atmosferę niesamowitych przygód i młodzieńczych fascynacji głównej bohaterki. Dzięki tej interpretacji i wieloznaczności opisanych zdarzeń, książka jest świetną propozycją dla dzieci i młodzieży oraz rodziców pragnących przeżywać ze swymi pociechami pozytywne emocje.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Pollyanna

  Pollyanna

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: