Obniżka! audiobook - Bóg Rzeczy Małych - Arundhati Roy

Audiobook: Bóg Rzeczy Małych

 

Arundhati Roy

 

Agnieszka Krzysztoń

 

Zysk i S-ka

 

12 godz. 10 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

30,03 zł

-30%

42,90 zł brutto

30,03 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Bóg Rzeczy Małych

  Bóg Rzeczy Małych

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2022
  ISBN: 9788382024968
  Wydawca: Zysk i S-ka

  KLASYCZNA HISTORIA O MIŁOŚCI NA PRZEKÓR PODZIAŁOM SPOŁECZNYM

  Odznaczająca się kunsztowną narracją, głęboko poruszająca historia o miłości i śmierci, szaleństwie i nadziei, radości i utraconym dzieciństwie to prawdziwe arcydzieło liryzmu. Jest to książka niezwykła, dociera bowiem do najgłębszych pokładów psychiki i odkrywa najbardziej intymne przeżycia. Arundhati Roy wykazała niezwykłą odwagę w pokonywaniu obyczajowych i społecznych tabu, w demaskowaniu świata pozornych wartości.

  ***

  „»Bóg Rzeczy Małych« to prawdziwe arcydzieło, książka pod każdym względem wyjątkowa i nie ma wątpliwości, że potomność umieści ją w czołówce najwybitniejszych powieści”.
  „Harper’s Bazaar”

  ***

  „Wspaniała powieść Arundhati Roy opowiada głównie o okaleczonych uczuciach. Mówi o eksplodującej, intensywnej miłości w najbardziej podstawowych relacjach - pomiędzy matką i synem, mężczyzną i kobietą, bratem i siostrą. O miłości, w której od początku tkwiły ziarna szaleństwa, złudzenia, ucieczki, rozpaczy i okrutnej śmierci. Jak mówi Rahel, narratorka powieści: »Równie dobrze można by dowodzić, że naprawdę zaczęło się to tysiące lat temu... Że tak naprawdę zaczęło się to w dniach, kiedy ustanowiono Prawa Miłości. Prawa, które ustalają, kogo należy kochać. I jak bardzo«”.
  „Outlook”

  ***

  „Świat stworzony przez Roy jest magiczny. Ma ona dar przedstawiania rzeczywistości utkanej z zapachów i dźwięków, z koloru i światła. Świat ten jest niezwykle rzeczywisty, zarazem dziwny i znajomy, opisany subtelnym i pięknym językiem... Mały cud stylu i wrażliwości”.
  „Times”

  Opinie

  Napisz opinię

  Bóg Rzeczy Małych

  Bóg Rzeczy Małych

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: