Obniżka! audiobook - Gorszy syn. Tom 2. Bez przeszłości - Katarzyna Grabowska

Audiobook: Gorszy syn. Tom 2. Bez przeszłości

 

Katarzyna Grabowska

 

Ilona Chojnowska

 

StoryBox

 

9 godz. 20 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

20,97 zł

-30%

29,95 zł brutto

20,97 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Gorszy syn. Tom 2. Bez przeszłości

  Gorszy syn. Tom 2. Bez przeszłości

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2021
  ISBN: 9788382339802
  Wydawca: Storybox

  Gdy nie pamiętasz świata, który znałeś... Gdy nie pamiętasz ludzi, których kochałeś... Gdy nie masz pojęcia, kto jest twoim wrogiem... Jak żyć, gdy wkoło tyle niewiadomych?

  Igor po zamachu na swoje życie traci pamięć i za sprawą Leonida trafia do Polski. Pod fałszywą tożsamością zostaje zatrudniony na jednej z budów. Nie mając pojęcia, kim jest naprawdę, wiedzie skromne życie pełne niewygód i szykan ze strony współpracowników.

  Olga Jagodowska mimo młodego wieku została już bardzo doświadczona przez los. Od śmierci matki zajmuje się prowadzeniem domu i opieką nad młodszą siostrą. Niekochana, osamotniona, terroryzowana przez ojca alkoholika, jest zmuszona zrezygnować z własnych marzeń, by całkowicie poświęcić się swoim najbliższym, którzy jej nie szanują i potrafią tylko wymagać.

  Ścieżki tych dwojga przypadkowo splatają się ze sobą. Spragnieni bliskości drugiego człowieka, dość szybko dają się ponieść namiętności. Jednak czy ich wspólne plany na przyszłość mogą się urzeczywistnić? Tym bardziej że przeszłość w osobie Kseni, żony Igora, i jego ojca, Leonida Sokołowa, ponownie daje o sobie znać. Do czego może doprowadzić pragnienie zemsty? Czy miłość ma szansę w starciu z nienawiścią?

  Opinie

  Napisz opinię

  Gorszy syn. Tom 2. Bez przeszłości

  Gorszy syn. Tom 2. Bez przeszłości

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: