Obniżka! audibook - Jabłoniowy sad. Tom 1. Szczęśliwy dom - Krystyna Mirek

Audiobook: Jabłoniowy sad. Tom 1. Szczęśliwy dom

 

Krystyna Mirek

 

JOANNA DOMAŃSKA

 

StoryBox

 

7 godz. 50 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

20,97 zł

-30%

29,95 zł brutto

20,97 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Jabłoniowy sad. Tom 1. Szczęśliwy dom

  Jabłoniowy sad. Tom 1. Szczęśliwy dom

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2021
  ISBN: 978-83-8233-888-1
  Wydawca: Storybox

  Dom Heleny i Jana, położony na przedmieściach Krakowa, otoczony jabłoniowym sadem, jest bezpieczną przystanią, do której zawsze mogą wrócić ich cztery, dorosłe córki. Z ganku można zejść prosto do ogrodu, jabłonie szumią łagodnie, rodzą piękne dorodne jabłka i trwają. Każda z czterech córek, Maryla, Gabrysia, Julia i Aniela, może w każdej chwili schronić się w jego przytulnym wnętrzu.

  Jan, dżentelmen starej daty, właściciel małej księgarni, stworzył piękny dom. Dla ukochanej żony i córek. Ale po latach widzi, że coś się w tym pięknym planie nie zgadza. Dzieci, które wyrosły w tak niezwykłej atmosferze, nie potrafią dobrze ułożyć sobie życia.

  Czterdziesta rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami. Uroczystość, która miała być wielkim, radosnym wydarzeniem, zmieni życie wszystkich członków rodziny. Czasem los prowadzi nas swoimi drogami, drwi z planów i celów, jakie sobie wyznaczamy. Bywa, że tajemnice z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć i kładą się długim cieniem na życiu całej rodziny.

  SZCZĘŚCIARZEM JEST TEN, KTO MA ZAWSZE DOKĄD WRACAĆ. DO SZCZĘŚLIWEGO DOMU, KTÓRY POZWOLI PRZECZEKAĆ KAŻDĄ BURZĘ I DA SWOIM MIESZKAŃCOM SIŁĘ DO KOLEJNEGO KROKU. BO Z KAŻDEJ SYTUACJI JEST WYJŚCIE, TRZEBA JE TYLKO ODNALEŹĆ.

  Opinie

  Napisz opinię

  Jabłoniowy sad. Tom 1. Szczęśliwy dom

  Jabłoniowy sad. Tom 1. Szczęśliwy dom

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: