Promocja dnia

Obniżka! audiobook - Zapomnij o nim - Małgorzata Garkowska

Audiobook: Zapomnij o nim

 

Małgorzata Garkowska

 

Lena Schimscheiner

 

StoryBox

 

8 godz. 55 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

20,97 zł

-30%

29,95 zł brutto

20,97 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zapomnij o nim

  Zapomnij o nim

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2020
  ISBN: 978-83-8194-696-4
  Wydawca: Storybox

  MIŁOŚĆ WSZYSTKO WYBACZA, ALE CZY NA PEWNO?

  Artur jest człowiekiem poukładanym i solidnym. Narzeczona, praca, mieszkanie. I plany na przyszłość. Wciąż jednak – sam nie wie dlaczego – wraca myślami do nieznajomej ze sklepu, której próbował pomóc.

  Anna myślała, że ma wszystko. Spokojna praca w rodzinnej firmie, przygotowania do ślubu, dziecko w drodze. Jedno wydarzenie wszystko zmienia. Zostaje sama z mnóstwem pytań bez odpowiedzi.

  Ewelina zjawia się w Zamościu z jedną walizką w ręce. I jednym celem: chce odnaleźć mężczyznę, w którym się zakochała. I który jest ojcem jej dziecka. Sama, bez pracy, próbuje sobie radzić w nowej rzeczywistości.
  Trzy osoby w przełomowym momencie życia. Co się wydarzy, gdy ich ścieżki się przetną?

  ***

  „»Zapomnij o nim« to opowieść o relacjach międzyludzkich, które czasem plączą się i stają nierozerwalne niczym węzeł gordyjski. Małgorzata Garkowska pokazuje, że każdy ma szansę zacząć od nowa, nawet jeśli zamknięcie pewnych drzwi wydawało się końcem wszystkiego”.
  Joanna Wolf, NIEnaczytana

  ***

  „»Zapomnij o nim« to książka przejmująca i piękna, gorzka i prawdziwa. Z godną podziwu przenikliwością pokazuje, co jest w życiu ważne. Na czym warto się skupić, a o czym lepiej zapomnieć. Polecam każdemu, kto ma ochotę na wspaniałą literacką ucztę, bez sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Gwarancja dobrego smaku zapewniona!”
  Krystyna Meszka/Cyrysia, cyrysia.blogspot.com

  ***

  „Historia, która wywołuje szybsze bicie serca już od pierwszych stron, nie pozwalając mu zwolnić do samego końca. Piękna, wzruszająca opowieść, dająca nadzieję tym, którzy ją stracili. Czasami nie zdajemy sobie sprawy, ile cierpienia skrywa przypadkowo spotkana przez nas osoba. Idealna lektura na jesienny wieczór, polecam”.
  Aneta Robak. Czytamitu

  Opinie

  Napisz opinię

  Zapomnij o nim

  Zapomnij o nim

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: