Promocja dnia

Obniżka! audiobook - Odzyskane dzieciństwo - Zuzanna Arczyńska

Audiobook: Odzyskane dzieciństwo

 

Zuzanna Arczyńska

 

Ewa Mateuszuk

 

StoryBox

 

8 godz. 48 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

20,97 zł

-30%

29,95 zł

20,97 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Odzyskane dzieciństwo

  Odzyskane dzieciństwo

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 978-83-8194-106-8
  Wydawca: Storybox

  Dla niektórych jedyna na świecie, dla innych – tylko zastępcza. Pod opieką maman życiowi rozbitkowie na nowo uczą się żyć. Marta nie miała tyle szczęścia, by do niej trafić.

  Obecnie sama wychowuje syna i córkę, ciężko pracuje, a o byłym mężu sadyście nikomu nie opowiada. Nawet dzieciom. Pewnego dnia ulega wypadkowi. Opiekę nad jej pociechami sprawuje lokator wynajmujący u niej pokój. Kim jest Marcin? Czy jego niekonwencjonalne metody pomogą naprawić relacje nastolatków z matką?
  „Odzyskane dzieciństwo” to powieść o ludziach, którzy marzą o przyjaznej duszy i normalności, którzy odkrywają, że więź biologiczna może być mniej trwała od siły miłości.

  ***

  „Prawdziwa życiowa opowieść o tym, że wszystko może się zmienić na lepsze. Polecam”.
  Magdalena Witkiewicz

  ***

  „»Odzyskane dzieciństwo« to historia o przytłaczającej rzeczywistości, dramatach rozgrywających się za zamkniętymi drzwiami na pozór normalnych domów. Ale jest to też opowieść o potędze miłości. Zuzanna Arczyńska w bardzo plastyczny sposób lawiruje słowem, buduje atmosferę i targa emocjami czytelnika. Ta książka to doskonały przykład konfrontacji dwóch światów: dobra i zła, zwycięstwa i porażki. Zdecydowanie polecam”.
  Anna Kasiuk

  ***

  „Prosto, brutalnie i jakże prawdziwie! Powieść obyczajowa bez lukru – zapewniam, że smakuje wybornie! Będziecie chcieli więcej. Polecam”.
  Alek Rogoziński

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: