Promocja dnia

Obniżka! audiobook - Miasto z lodu - Małgorzata Warda

Audiobook: Miasto z lodu

 

Małgorzata Warda

 

Anna Krypczyk

 

StoryBox

 

8 godz. 58 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

20,97 zł

-30%

29,95 zł brutto

20,97 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Miasto z lodu

  Miasto z lodu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 978-83-8194-015-3
  Wydawca: Storybox

  Małe, górskie miasteczko. Czternastoletnia Agata zostaje znaleziona w górach, w stanie krytycznym. Kiedy na miejsce przybywają pierwsi dziennikarze, dowiadują się, że dziewczynka była wychowywana przez samotną matkę. Kolejne informacje o kobiecie bulwersują opinię publiczną. Rozpoczyna się dziennikarskie śledztwo, w którym na szali znajduje się życie nie tylko dziewczynki, ale też jej matki. Z każdą chwilą objawiają się nieznane oblicza bohaterów dramatu: dyrektorki szkoły, koleżanek, mieszkańców miasteczka. Nowego znaczenia nabierają słowa „odpowiedzialność” i „manipulacja”. Niemym świadkiem wydarzeń jest pogrążona w śpiączce, nieprzytomna Agata.

  ***

  „»Miasto z lodu« Małgorzaty Wardy to wzruszająca opowieść o niezwykłej więzi łączącej chorą psychicznie matkę i jej dorastającą córkę. Próba budowania w tej sytuacji choćby namiastki domu – z jego ciepłem i poczuciem bezpieczeństwa – jest niezmiernie trudna. Pomimo to Teresa podejmuje się jej. By nie utracić córki, walczy z chorobą, wspierając się na swoich marzeniach i bezgranicznej miłości Agaty.
  To książka napisana jak dobry scenariusz filmowy. Lektura, której nie można przegapić”.
  Magdalena Kumorek, ambasadorka klubu „Kobiety to czytają”

  ***

  „Świetnie oddany klimat mroźnej zimy w górach. Autentycznie słyszałam ten skrzypiący śnieg pod butami. Do tego aura tajemniczości, fragmenty sprawiające wrażenie snów, magnetyzujące opisy szaleństwa w ludzkim umyśle.(…) utwierdza mnie w przekonaniu, że Małgorzata Warda ma »to coś«. Nieuchwytne, trudne do zbadania, ale jest. To autorka, której styl dałoby się wyczuć bez sprawdzania nazwiska na okładce”.
  Onet.pl, Agnieszka Mazur-Puchała

  ***

  „To książka wielu pytań i niewielu jednoznacznych odpowiedzi. Zaskakuje, bulwersuje”.
  Jarosław Czechowicz, recenzent, pisarz

  ***

  „»Miasto z lodu« to doskonały materiał do refleksji, istotnej zmiany, ale i owocnej dyskusji. Porusza tematy ważne, z którymi spotykamy się na co dzień. I traktuje o najpiękniejszej miłości na świecie, miłości matki do dziecka”.
  Przegląd Czytelniczy

  ***

  „»Miasto z lodu« porusza nie tylko tematyką, ale także wiarygodnie nakreślonymi bohaterami, mocno osadzonymi w polskiej rzeczywistości, bohaterami zapadającymi w pamięć”.
  Granice.pl

  ***

  „Ta książka nie jest na jeden raz, nie na jedno popołudnie. Nie da się przejść obojętnie obok tej historii”.
  zapiski-okularnicy.pl

  ***

  „Zaskoczyła mnie Małgorzata Warda odważnym pomysłem fabularnym wymykającym się sztywnym ramom. To właśnie na takie książki jak »Miasto z lodu« czekam i to właśnie lektura takich niesie najwięcej czytelniczej satysfakcji”.
  Katarzyna Staniec, recenzentka

  ***

  „Muszę przyznać, że książka zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Odkąd zaczęłam czytać, nie opuszczało mnie przejmujące uczucie nadchodzącej tragedii. Przez cały czas czułam to napięcie i emocje, które wylewały się z każdej kartki”.
  Sztukater.pl

  Opinie

  Napisz opinię

  Miasto z lodu

  Miasto z lodu

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: