Promocja dnia

Obniżka! audiobook - Jak oddech - Małgorzata Warda

Audiobook: Jak oddech

 

Małgorzata Warda

 

Lena Schimscheiner

 

StoryBox

 

7 godz. 50 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

20,97 zł

-30%

29,95 zł

20,97 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Jak oddech

  Jak oddech

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 978-83-8146-883-1
  Wydawca: Storybox

  Jasnim i Staszek przysięgli sobie miłość, a dla wielu osób byli idealną parą. Pewnego dnia Staszek wychodzi z domu i… znika. Policja kieruje się podrzuconym tropem: wstrząsającą fotografią chłopaka.

  Tymczasem Jasnim dociera o wiele dalej niż do rozwikłania tajemnicy. Czy to możliwe, że tylko jej się wydawało, że zna swojego partnera? Gdzie leży prawda o Staszku? Opowieść o miłości i przyjaźni zmienia się w mroczną historię, gdzie wobec bezradności pozostają tylko uczucia.

  ***

  „»Jak oddech« to książka mocna, wyrazista i zwracająca uwagę na wiele problemów; nie tylko na kwestię braku i pustki tych, którym giną w niewyjaśnionych okolicznościach bliskie osoby”. – Jarosław Czechowicz „Krytycznym Okiem”

  „Polecam wszystkim wielbicielom inteligentnej powieści obyczajowej, wzbogaconej kryminalnym dreszczykiem”. – Magdalena Pioruńska, Szuflada.net

  „Warda w swojej książce umiejętnie kieruje uczuciami, mąci czytelnikowi w głowie”. – Manuela Giel, miesięcznik Libertas

  „Poprzez książkę »Jak oddech« weszłam niejako w środek rodzinnej tragedii, co pozwoliło mi na baczne obserwowanie wydarzeń, zachowań i obaw. I choć treść tej powieści dotknęła mnie do głębi, to jednocześnie pozostawiła promyk nadziei na odnalezienie tych osób”. – Małgorzata Gołko, Polskie Radio Białystok

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: