Promocja dnia

audiobook - Inni ludzie - Dorota Masłowska

Audiobook: Inni ludzie

 

Dorota Masłowska

 

zespół lektorów

 

Wydawnictwo Literackie

 

3 godz. 3 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

39,90 zł

39,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Inni ludzie

  Inni ludzie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2018
  ISBN: 978-83-0806-518-1
  Wydawca: Wydawnictwo Literackie

  Miasto zatrute smogiem i pogardą, drogie auta, tanie relacje, wysokie aspiracje i najniższe pobudki. Z dzikich potoków hiphopowej nawijki wyłania się wizja współczesnej Warszawy najwyższej literackiej próby, zarazem poetycka i wulgarna, zabawna i mroczna.

  Inni ludzie to gatunkowa hybryda, polifoniczny utwór-potwór, którego komiksowo uproszczone postacie, jak to u Masłowskiej, znowu są tylko bohaterami posiłkowymi. Bo prawdziwym, najważniejszym bohaterem jest tu język, którym mówią (albo który mówi nimi): buzujący energią i dowcipem, a jednocześnie brutalny, kaleki, pełen niechęci i uprzedzeń. To w nim rozgrywa się erozja więzi, resztek wyższych uczuć i ludzkiej solidarności. To on, śmieszny i potworny jednocześnie, zadaje bolesne pytania o moment, w którym znaleźliśmy się jako wspólnota.

  Audiobook w reżyserii Agnieszki Glińskiej, z muzyką Mariusza Obijalskiego, w wykonaniu: Małgorzaty Bieli, Moniki Borzym, Karoliny Czarneckiej, Szymona Falacińskiego, Marcina Januszkiewicza, Pauliny Puślednik, Franciszka Przybylskiego, Patryka Szwichtenberga.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: