audiobook - Ania na Uniwersytecie - Lucy Maud Montgomery

Audiobook: Ania na Uniwersytecie

 

Lucy Maud Montgomery

 

Magdalena Fenning

 

MTJ

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

30,00 zł

30,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ania na Uniwersytecie

  Ania na Uniwersytecie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2018
  ISBN: 978-83-7699-409-3
  Wydawca: MTJ

  Wyjątkowa seria audiobooków prezentująca przygody i perypetie Ani z Zielonego Wzgórza, postaci dzięki której Lucy Maud Montgomery stała się pisarką znaną na całym świecie. Kolejne wydania, wznowienia i filmy wciąż powstają i są nieustannie czytane przez nowe pokolenia fanów rudowłosej Ani. "Ania na Uniwersytecie", ta kolejna, trzecia już część przygód wrażliwej Ani Shirley ukazała się w 1915 roku.

  Bohaterka dorasta i aby kontynuować swą edukację, musi opuścić swoje ukochane Avonlea. Wyjeżdża do Redmond, gdzie rozpoczyna nowe życie, zostaje studentką uniwersytetu. Poznaje nowych przyjaciół i znajomych, a także adoratora, Roberta Gardnera. Jest rozdarta między dawnym uczuciem do Gilberta, a emocjami związanymi z Robertem. Czy wyjdzie za tego drugiego? Tego zdradzić nie możemy, musicie Państwo posłuchać kolejnego tomu powieści Lucy Maud Montgomery. Dodajmy tylko, że na uniwersytecie pojawiają się także Gilbert, Priscilla i Karol.

  W tej części Ania jest już dorosłą, młodą kobietą, ale nie traci, na szczęście, swoich zalet: wciąż ma bogatą wyobraźnię, jest szalona i niezwykle uczuciowa. To wszystko sprawia, że chce zostać pisarką i podejmuje pierwsze próby literackie. Walczy też o stypendium Thornburna, zdaje kolejne egzaminy oraz okazuje się pilną i zdolną studentką.

  Opinie

  Napisz opinię

  Ania na Uniwersytecie

  Ania na Uniwersytecie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: