Promocja dnia

audiobook - Tylko jeden sekret - Simona Ahrnstedt

Audiobook: Tylko jeden sekret

 

Simona Ahrnstedt

 

Małgorzata Lewińska

 

Sonia Draga

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

35,90 zł

35,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Tylko jeden sekret

  Tylko jeden sekret

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2017
  ISBN: 978-83-8110-125-7
  Producent: Sonia Draga

  „Wciągająca historia pełna uczuć i namiętności”. Lori Foster

  Trzydziestoletnia Isobel Sørensen pracuje jako lekarz wojskowy i widziała już wszystko. Niezależnie od tego, co się wokół niej dzieje, potrafi zachować spokój, chłodną głowę i profesjonalizm. Ale kiedy dowiaduje się, że Medpax, organizacja pozarządowa, która jest jej oczkiem w głowie, ma problemy, zupełnie traci panowanie nad sobą. Ktoś odciął dopływ pieniędzy i wygląda na to, że zrobił to z osobistych powodów.
  Alexander De la Grip, pochodzący ze znanej arystokratycznej rodziny w Szwecji, jest pozbawionym moralności młodzieńcem znanym z dwóch rzeczy: urody i podbojów. Noce spędza na imprezowaniu i sypianiu z kobietami, licząc, że okropna pustka nigdy go nie dogoni. Kiedy spotyka rozwścieczoną piękną lekarkę, od razu podejmuje decyzję, że Isobel będzie jego następną zdobyczą. Zrobi wszystko, żeby tak się stało.
  Isobel jest przyzwyczajona do zainteresowania ze strony mężczyzn i liczy na to, że poradzi sobie z człowiekiem, który ma to, czego Medpax tak desperacko pragnie – nieograniczone zasoby pieniędzy. Gdy okazuje się, że Alexander i Isobel nie mogą się sobie oprzeć, na próbę zostanie wystawione wszystko, w co do tej pory wierzyli. Pytanie tylko, czy zraniona niegdyś głęboko Isobel potrafi jeszcze zaufać i wyjawi swoją tajemnicę?

  „Świetna historia miłosna przeplatana, która bez wątpienia ożywi szare dni!” Aftonbladet
   
  „Mądra, zabawna, żywa i wciągająca niczym powieści EL James”. Dagens Nyheter
   
  „Simona Ahrnstedt od podszewki zna zasady gatunku i trzyma się ich, pisząc zręcznie, zabawnie i z błyskiem w oku. Tempo jest szybkie, intrygi trzymające w napięciu, a między bohaterami iskrzy nie tylko w sypialni”. Sydsvenska Dagbladet

  Opinie

  Napisz opinię

  Tylko jeden sekret

  Tylko jeden sekret

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: