audiobook - Bez skazy - Jonathan Franzen

Audiobook: Bez skazy

 

Jonathan Franzen

 

Jacek Rozenek, Jarosław Łukomski, Joanna Jeżewska, Małgorzata Lewińska

 

Sonia Draga

 

Pudełko DVD

 

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Bez skazy

  Bez skazy

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2016
  ISBN: 978-83-7999-890-6
  Producent: Sonia Draga

  Jonathan Franzen pisze o najmroczniejszych i najgłębiej skrywanych uczuciach, skłaniając do refleksji nad problemami naszych czasów.
   
  Purity „Pip” jest młodą kobietą, która pragnie poznać swojego ojca. Dziewczyna właśnie skończyła studia i chciałaby spłacić kredyt studencki. Liczy na to, że gdyby odnalazła swojego ojca, mógłby jej w tym pomóc, jednak nieco oderwana od rzeczywistości matka nie chce zdradzić córce jakichkolwiek szczegółów na jego temat.
  Wkrótce Pip otrzymuje propozycję odbycia stażu w Ameryce Południowej. Zaczyna pracę dla podejrzanego portalu ujawniającego oszustwa i wykroczenia popełniane przez światowe rządy i korporacje. Wdaje się w romans z jego właścicielem, wikłając tym samym w sieć intryg i tajemnic...
   
  „Bez skazy to przykład literatury zaangażowanej. Daje nam to, czego oczekujemy od fikcji, zmusza do poruszania się po różnych warstwach, by zobaczyć, jak miłość prowadzi do samotności, jak zdradza nas to, w co wierzymy. To fascynujące spotkanie z demonami, które nie są tylko demonami Franzena, ale każdego z nas.”
  Los Angeles Times

  Opinie

  Napisz opinię

  Bez skazy

  Bez skazy

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: