Ciesz się każdą chwilą każdą kanapką

Audiobook: Ciesz się każdą chwilą każdą kanapką

 

Lee Lepsebthal

 

Patryk Steczek

 

MT Biznes

 

5 godz. 19 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ciesz się każdą chwilą każdą kanapką

  Ciesz się każdą chwilą każdą kanapką

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN:
  978-83-7746-257-7
  format: 19 x 12,7cm
  Producent: Laurum

   

  Gdy świat się wali...

  Książki tej nie napisał ani guru, ani święty. Tę książkę napisał lekarz – pracujący w szpitalach medyk zajmujący się między innymi układem krwionośnym – lekarz zajmujący się sercem. Jako dyrektor słynnego instytutu badawczego medycyny prewencyjnej Lee Lipsenthal pomógł tysiącom zmagających się z chorobami pacjentów przezwyciężyć strach przed cierpieniem i śmiercią oraz przyjąć radośniejszy sposób życia. Miał szczęśliwe małżeństwo, dwoje wybitnych dzieci i na co dzień starał się żyć pełnią życia i z poczuciem wdzięczności. W lipcu 2009 roku jego wiara została wystawiona na próbę, ponieważ wykryto u niego nowotwór krtani. Podczas podejmowanych wspólnie z żoną zmagań z diagnozą, chorobą i terapią odkrył, że nie boi się śmierci nawet w obliczu poczucia własnej śmiertelności. Żył pełnią życia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nawiązując do znakomitej tradycji bestsellerowych Wtorków z Morriem książka Ciesz się każdą kanapką z humorem, sercem i wnikliwością w inspirujący sposób przedstawia kwintesencję wszystkiego, czego Lee nauczył się o poszukiwaniu sensu i celu życia, a także spokoju ducha.

  „Książka ta stanowi ukoronowanie wszystkiego, czego się nauczyłem. Mam nadzieję, że pomogę ci otworzyć się na własne człowieczeństwo, pogodzić się z niepewnością i żyć w poczuciu wdzięczności”.
  – fragment książki

  Doktor Lipsenthal to wnikliwy badacz wewnętrznych i zewnętrznych światów. Ciesz się każdą chwilą, każdą kanapką pomoże ci wyzwolić się ze strachu przed śmiercią i osiągnąć prawdziwą radość z nadzwyczajnej podróży, jaką jest życie. Edgar Dean Mitchell, astronauta Apollo 14

  Opinie

  Napisz opinię

  Ciesz się każdą chwilą każdą kanapką

  Ciesz się każdą chwilą każdą kanapką

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: