Promocja dnia

Sekrety prawa przyciągania

Audiobook: Sekrety prawa przyciągania

 

Krzysztof Trybulski

 

PIOTR LAMPKOWSKI

 

Złote Myśli

 

3 godz. 48 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

33,90 zł

33,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Sekrety prawa przyciągania

  Sekrety prawa przyciągania

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN
  978-83-7582-799-6
  format: 13,5 x 19
  cm
  Producent: Złote Myśli

  Dawno temu przeprowadzono wiele badań dotyczących pozytywnego myślenia i tego, w jaki sposób oddziałuje ono na nasze życie. Raz po raz okazywało się, że ludzie, którzy są pozytywnie nastawienie do życia, nie tylko osiągają większy sukces, ale również są szczęśliwsi. Oni po prostu szukają i przyciągają do swojego życia wszystkie pozytywne rzeczy.

  Zamiast skupiać się na problemach, rozmyślać i zadręczać się nimi, wolą szukać pozytywnych emocji w każdej sytuacji, jaka ich spotyka. Właśnie tutaj jest klucz do myślenia sukcesu i do przyciągania swoim myśleniem wszystkiego tego, czego pragniesz. Tutaj jest klucz do wykorzystania prawa przyciągania, aby spełnić wszystko, czego pragniesz.

  Każda rzecz zaczyna się w Twoich myślach. Jeśli wierzysz, że możesz osiągnąć najwznioślejsze cele, to tak się stanie. Jeśli nie będziesz w to wierzył, to na pewno Ci się nie uda. Uwolnij dobre myśli!

  Z kolei, jeśli będziesz się zachował jak złośliwa i negatywna osoba, to podobnie będzie wyglądało Twoje życie. Szukając tego, co złe, skupiając się na kolejnych porażkach (nieważne czy swoich, czy także innych osób), z czasem również zaczniesz bagatelizować nawet najbardziej oczywiste sukcesy.

  Opinie

  Napisz opinię

  Sekrety prawa przyciągania

  Sekrety prawa przyciągania

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: