Promocja dnia

Odwieczne Prawa Życia

Audiobook: Odwieczne Prawa Życia

 

Elżbieta Maszke

 

ROBERT I. GRABKA

 

Złote Myśli

 

1 godz. 54 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

32,90 zł

32,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Odwieczne Prawa Życia

  Odwieczne Prawa Życia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN
  978-83-7582-780-4
  format: 13,5 x 19
  cm
  Producent: Złote Myśli

  • Czy możliwe jest, że ludzie, którzy osiągnęli w swoim życiu sukces (zawodowo, prywatnie), mają podobne do siebie zachowanie i myślenie?
  • Czy chcesz poznać i wykorzystać w swoim życiu te same prawa, których przestrzegają bogacze i ludzie sukcesu?

  Jestem przekonany, że zaskoczę Cię, gdy za chwilę pokażę Ci na przykładzie, jak działają „Odwieczne prawa życia”, z których korzystają (często nieświadomie) tzw. ludzie sukcesu. Czytaj uważnie ten tekst.

  Nie wiem, czy się zgodzisz ze mną, ale to chyba nawet więcej niż prawdopodobne, że ludzie, którzy osiągnęli jakiś sukces, mają wiele wspólnego ze sobą. Nie chodzi o żadne czynniki zewnętrzne (wiek, pochodzenie, wykształcenie). Chodzi o to, że to, co mają w środku, czyli ich światopogląd, myślenie, jest oparte na tych samych niezmiennych fundamentach (zaraz wyjaśnię jakich).

  Owszem, są między tymi poglądami pewne różnice. Sportowiec może powiedzieć, że najważniejsza w sukcesie jest ciężka praca, a milioner może powiedzieć, że najważniejsza jest mądra, a nie ciężka praca. Każdy z nich będzie miał po trochu rację, jednak tak naprawdę oba te światopoglądy łączy ten sam fundament, to samo odwieczne prawo. W tym wypadku jest to „Prawo działania”.

  Bez akcji nie ma reakcji, bez działania, wysiłku nie będzie rezultatów np. w postaci bogactwa czy szczęśliwej rodziny. Aby to osiągnąć, trzeba działać, a nie siedzieć z założonymi rękami i czekać na cud.

  Opinie

  Napisz opinię

  Odwieczne Prawa Życia

  Odwieczne Prawa Życia

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: