Promocja dnia

Dzikie serce

Audiobook: Dzikie serce

 

John Eldredge

 

ANDRZEJ LAJBOREK

 

W drodze

 

9 godz. 15 min.

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

25,00 zł

25,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dzikie serce

  Dzikie serce

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2008
  ISBN 978-83-7033-638-7
  format:
  14x12,5 cm
  Producent: W drodze

  Głęboko w swym sercu każdy mężczyzna
  tęskni za bitwą, którą mógłby stoczyć,
  przygodą, którą mógłby przeżyć,
  i Piękną, którą mógłby uratować.
  To Bóg go takim stworzył.


  John Eldredge wierzy, że to, co naprawdę znajduje się w sercu mężczyzny, zostało całkiem zagubione. "Większość mężczyzn uważa, iż Bóg postawił ich na ziemi, aby byli dobrymi chłopcami", pisze w
  Dzikim sercu. Problem z mężczyznami polega na tym, że nie potrafią dotrzymywać obietnic, być liderami duchowymi, rozmawiać z żonami ani wychować dzieci. Jeśli jednak bardzo się postarają, to mogą osiągnąć wzniosły szczyt i stać się... miłym facetem. Właśnie to stawiamy za wzór dojrzałości chrześcijańskiej: naprawdę miłego faceta.

  Każdy mężczyzna był kiedyś chłopcem. A każdy mały chłopiec ma marzenia, wielkie marzenia: marzenie, że zostanie bohaterem, pokona złych facetów, dokona wielkich czynów i uratuje damę w nieszczęściu. Każda mała dziewczynka także ma marzenia: wiedząc, że jest Piękną, marzy, iż uratuje ją jej książę i porwie ją jakaś wielka przygoda.

  Jednak co dzieje się z tymi marzeniami, gdy dorastamy? Wejdźcie do jakiegokolwiek kościoła, rozejrzyjcie się wokoło i zapytajcie siebie: Jaki jest chrześcijański mężczyzna? Nie słuchajcie, co wam wmawiają, tylko patrzcie na to, co tam widzicie. Większość chrześcijańskich mężczyzn jest... znudzona.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: