Dzikie serce

Audiobook: Dzikie serce

 

John Eldredge

 

ANDRZEJ LAJBOREK

 

W drodze

 

9 godz. 15 min.

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

25,00 zł

25,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dzikie serce

  Dzikie serce

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2008
  ISBN 978-83-7033-638-7
  format:
  14x12,5 cm
  Producent: W drodze

  Głęboko w swym sercu każdy mężczyzna
  tęskni za bitwą, którą mógłby stoczyć,
  przygodą, którą mógłby przeżyć,
  i Piękną, którą mógłby uratować.
  To Bóg go takim stworzył.


  John Eldredge wierzy, że to, co naprawdę znajduje się w sercu mężczyzny, zostało całkiem zagubione. "Większość mężczyzn uważa, iż Bóg postawił ich na ziemi, aby byli dobrymi chłopcami", pisze w
  Dzikim sercu. Problem z mężczyznami polega na tym, że nie potrafią dotrzymywać obietnic, być liderami duchowymi, rozmawiać z żonami ani wychować dzieci. Jeśli jednak bardzo się postarają, to mogą osiągnąć wzniosły szczyt i stać się... miłym facetem. Właśnie to stawiamy za wzór dojrzałości chrześcijańskiej: naprawdę miłego faceta.

  Każdy mężczyzna był kiedyś chłopcem. A każdy mały chłopiec ma marzenia, wielkie marzenia: marzenie, że zostanie bohaterem, pokona złych facetów, dokona wielkich czynów i uratuje damę w nieszczęściu. Każda mała dziewczynka także ma marzenia: wiedząc, że jest Piękną, marzy, iż uratuje ją jej książę i porwie ją jakaś wielka przygoda.

  Jednak co dzieje się z tymi marzeniami, gdy dorastamy? Wejdźcie do jakiegokolwiek kościoła, rozejrzyjcie się wokoło i zapytajcie siebie: Jaki jest chrześcijański mężczyzna? Nie słuchajcie, co wam wmawiają, tylko patrzcie na to, co tam widzicie. Większość chrześcijańskich mężczyzn jest... znudzona.

  Opinie

  Napisz opinię

  Dzikie serce

  Dzikie serce

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: