Obniżka! Sztuka podróżowania

Audiobook: Sztuka podróżowania

 

Jacek Pałkiewicz

 

Sławomir Holland

 

StoryBox

 

15 godz. 20 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

17,47 zł

-30%

24,95 zł brutto

17,47 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Sztuka podróżowania

  Sztuka podróżowania

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN: 978-83-63302-81-8
  format: 12,5 x 13,7 cm
  Producent: StoryBox

  Tytuł "Sztuka podróżowania" idealnie wpasowuje się w konwencje książki, która jest zarówno poradnikiem jak i swoistym esejem o świecie. Nie zabraknie w tej książce także rozpalających wyobraźnie opowieści o kulturze,  faunie i florze przepięknych, tajemniczych miejsc, które eksplorator odwiedził.

  Jacek Pałkiewicz (ur. 2 czerwca 1942 w Immensen, Niemcy) – polski podróżnik, reporter, eksplorator, członek rzeczywisty brytyjskiego Królewskiego Towarzystwa Geograficznego, autor takich publikacji jak między innymi: „Amazonka. Zagadka źródła królowej rzek”, „Eksploracja”, „Sztuka podróżowania”, „Terra Incognita: Wyprawa do źródła Amazonki”, „Po bezdrożach świata”, „Survival: Sztuka przetrwania”.
  Urodził się w niemieckim obozie pracy. Pierwsze podróże odbywał jako oficer na statkach taniej bandery panamskiej. Później, w 1973 roku pracował jako inspektor kopalni diamentów w Sierra Leone i kopalni złota w Ghanie. Karierę dziennikarską rozpoczyna w Mediolanie, w późniejszych latach współpracuje z „Newsweek Polska”, „Rzeczpospolitą” i „Uważam Rze”.
  W swoim podróżniczym życiu podejmował się takich wyzwań jak m.in. 20-dniowa piesza wędrówka po Saharze, samotne przepłynięcie Atlantyku łodzią ratunkową w 44 dni, przejazd na słoniach przez dżunglę wietnamską.

  Twórca survivalu w Europie. Uczył sztuki przetrwania kosmonautów rosyjskich, żołnierzy Gromu i oddziałów NATO. 

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Sztuka podróżowania

  Sztuka podróżowania

  27 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: