Promocja dnia

Blondynka, jaguar i tajemnica Majów

Audiobook: Blondynka, jaguar i tajemnica Majów

 

Beata Pawlikowska

 

Beata Pawlikowska

 

Biblioteka Akustyczna

 

5 godz. 46 min.

 

Duży digipack trójskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

39,90 zł

39,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Blondynka, jaguar i tajemnica Majów

  Blondynka, jaguar i tajemnica Majów

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN
  978-83-61445-59-3
  format: 18,7 x 13,5 cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Blondynka, jaguar i tajemnica Majów jest kolejną książką znanej podróżniczki i pisarki, Beaty Pawlikowskiej, autorki między innymi Książki o prezentach, Naszych przysmaków, Księgi dobrych życzeń, W dżungli życia, W dżungli miłości, W dżungli niepewności, W dżungli samotności, oraz licznych felietonów i artykułów pisanych dla „Głosu Pomorza”, „Gazety Wyborczej”, „Polityki” czy „Playboya”.

  Audiobook, którego lektorką jest sama autorka, zabiera słuchaczy w podróż po najdalszych zakątkach Imperium Majów. Pawlikowska w jednym z najbardziej niebezpiecznych krajów świata podąża tropem tajemnicy Majów, odkrywając prawdę na temat legendarnych Kryształowych Czaszek, Atlantydy, kalendarza Majów oraz końca świata, który ma nastąpić w grudniu 2012 roku.

  Autorka Blondynki, jaguara i tajemnicy Majów o swojej pasji pisze tak: „W podróży bywa tak samo jak w życiu. Czasem wyruszasz w drogę, mając jasno określony cel, a kiedy tam dotrzesz, okazuje się, ze wcale nie wiedziałeś, dokąd tak naprawdę zmierzasz”.

  Trasa tej samotnej wędrówki poprowadzi słuchaczy audiobooka przez Rzekę Skorpionów, Dom Ognia, Lodu, Ciemności i Ostrzy, przez Jaskinię Nietoperzy i Krainę Strachu zwaną Xibalba, by ostatecznie doprowadzić ich do… celu.

  Opinie

  Napisz opinię

  Blondynka, jaguar i tajemnica Majów

  Blondynka, jaguar i tajemnica Majów

  29 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: