Obniżka! Ryby śpiewają w Ukajali

Audiobook: Ryby śpiewają w Ukajali

 

Arkady Fiedler

 

RYSZARD NADROWSKI

 

StoryBox

 

10 godz. 1 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

13,99 zł

-30%

19,99 zł brutto

13,99 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ryby śpiewają w Ukajali

  Ryby śpiewają w Ukajali

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-62121-31-1

  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: StoryBox

  Ryby śpiewają w Ukajali”, utwór, który w wersji audiobooka ukazuje się w interpretacji Ryszarda Nadrowskiego, to jedna z najbardziej znanych książek Arkadego Fiedlera, wybitnego pisarza, reportażysty, przyrodnika i podróżnika, autora takich dzieł jak „Kanada pachnąca żywicą”, „Zwierzęta z lasu dziewiczego”, „Zdobywamy Amazonkę”, „Jutro na Madagaskar”, „Dziękuję ci, kapitanie”, „Wyspa Robinsona”, „Wyspa kochających lemurów”, „Orinoko”. Wszystkie wspomniane tytuły są owocem podróży Fiedlera, wszystkie też nie tylko urzekają wspaniałymi opisami różnych miejsc, ale przede wszystkim uczą szacunku dla odmiennych od naszej kultur i obyczajów.

  Tym razem Arkady Fielder zabiera nas w podróż do najbujniejszej puszczy tropikalnej Ameryki Południowej. Autor odkrywa przed nami malowniczy świat fauny i flory, żyjących tam ludzi oraz urzekający obraz życia nad rzeką Ukajali. "Ryby śpiewają w Ukajali" został wydana w 15 językach, przyniosła autorowi uznanie i rozgłos.

  Arkady Fiedler (1894 - 1985) - wybitny pisarz i podróżnik. Studiował filozofię i nauki przyrodnicze na U.J. Owocem licznych wypraw i podrózy Fiedlera są książki, które uczą szacunku dla innych kultur i obyczajów, urzekają plastyką opisu przyrody.

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Ryby śpiewają w Ukajali

  Ryby śpiewają w Ukajali

  27 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: