Strategia błękitnego oceanu

Audiobook: Strategia błękitnego oceanu

 

W. Chan Kim, Renee Mauborgne

 

JANUSZ GERMAN

 

MT Biznes

 

10 godz. 25 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

44,90 zł

44,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Strategia błękitnego oceanu

  Strategia błękitnego oceanu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2015
  ISBN:
  978-83-7746-948-4
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: MT Biznes

  Rozszerzone wydanie światowego bestsellera - teraz z nową przedmową, nowymi rozdziałami i zaktualizowanymi analizami przypadków

  Ten światowy bestseller, świetnie przyjęty przez organizacje i branże na całym świecie, podważa całą dotychczasową wiedzę o tym, co trzeba zrobić, by odnieść strategiczny sukces.
  „Strategia błękitnego oceanu” przekonuje, że zaciekła konkurencja prowadzi wyłącznie do powstania krwawego czerwonego oceanu, w którym rywale walczą o stale kurczącą się pulę zysków. Opierając się na przykładach ponad 150 posunięć strategicznych (obejmujących ponad 100 lat i 30 branż), autorzy twierdzą, że trwały sukces nie bierze się ze zwycięskich walk z konkurencją, ale ze stworzenia „błękitnego oceanu” – niewykorzystanej dotąd przez nikogo nowej przestrzeni rynkowej, w której możliwy jest wzrost.
  Książka „Strategia błękitnego oceanu” przedstawia systematyczne podejście do tego, jak sprawić, by konkurencja stała się nieistotna oraz prezentuje reguły i narzędzia do wykorzystania przez każdą organizację w tworzeniu i zajmowaniu jej własnych błękitnych oceanów.
  Ta bestselerowa książka będąca punktem zwrotnym zmieniającym tradycyjne myślenie o strategii, śmiało wyznacza nową drogę do wygrania przyszłości. Obierz ją za swojego przewodnika w tworzeniu niekwestionowanej przestrzeni rynkowej i sprawianiu, by konkurencja stała się nieistotna.

  Opinie

  Napisz opinię

  Strategia błękitnego oceanu

  Strategia błękitnego oceanu

  28 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: