Promocja dnia

Finansowy Geniusz

Audiobook: Finansowy Geniusz

 

Daniel Wilczek

 

Hubert Chłopicki

 

Złote Myśli

 

2 godz. 34 min.

 

Pudełko CD Slim

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

26,90 zł

26,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Finansowy Geniusz

  Finansowy Geniusz

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-7701-533-9
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Złote Myśli

  CO CIEKAWEGO ZNAJDZIESZ W TEJ KSIĄŻCE?

  Oto pięć najważniejszych (moim zdaniem) argumentów przemawiających za tym, by zamówić i przeczytać tę intrygującą publikację o finansach:

  1. Odkryjesz, "jak przejąć kontrolę nad swoim życiem".

  Zwróć uwagę, że napisałem “przejąć kontrolę”. Takie stwierdzenie sugeruje, że trzeba ją komuś odebrać. I tak jest w rzeczywistości. Osoba, która nie ma dużych dochodów, nie ma pełnej kontroli nad swoim życiem. Jest na łasce i niełasce źródła swoich zarobków, którym jest najczęściej jakiś pracodawca. Wystarczy, że kiwnie palcem, a źródło wysycha i nawet najlepszy pracownik zostaje na lodzie... Druga sprawa jest taka, że żyjąc od pierwszego do pierwszego, masz bardzo ograniczony wybór robienia tego, co chcesz Nie dość, że jesteś na smyczy pracodawcy, pracując na niego, nawet wtedy, gdy nie masz na to najmniejszej ochoty, to jeszcze za tę "służbę" bardzo często otrzymujesz wynagrodzenie, które pozwala Ci na zaspokojenie tylko podstawowych potrzeb.


  2. Otrzymasz pomoc w podjęciu ośmiu podstawowych decyzji, które zaczną Cię zmieniać w finansowego geniusza. Już za chwilę dowiesz się, jakie najważniejsze decyzje musisz podjąć, by przestać szukać pieniędzy, a pozwolić im płynąć do Ciebie szerokim i niekończącym się strumieniem. Jeśli tego nie zrobisz lub podejmiesz złą decyzje, do końca życia będziesz ciężko pracować, ale ta praca nigdy nie uczyni Cię bogatym. Dzięki właściwym wyborom każde następne działanie, jakiego się podejmiesz, będzie w przemyślany sposób kierowało kolejny strumień pieniędzy do Ciebie. I uwaga: pieniądze zaczną do Ciebie same płynąć, nie będą już ograniczone Twoją pracą. To najwęższe gardło tego przepływu i jesli myślisz o zarabianiu dużych pieniędzy, musisz ten problem rozwiązać. Gdy utrzymujesz się z wynagrodzenia za pracę i jest to jedyne źródło pieniędzy, to masz poważny problem. Gdy przestaniesz pracować – to źródło usycha! A sama praca zabiera Ci zazwyczaj tyle czasu i energii, że nie masz możliwości budowania wodociągu zamożności.

  Gdy uniezależnisz napływ pieniędzy od włożonej w ich zdobycie pracy, wtedy dopiero zaczniesz się naprawdę bogacić.

  3. Jak przejść od marzeń do namacalnych i imponujących efektów?

  Poradnik "
  Finansowy geniusz" da Ci do ręki gotowy zestaw narzędzi, dzięki któremu będziesz w stanie mierzyć efekty swoich działań i je usprawniać. One wyznaczą nowy kierunek Twojego życia. Bez „narzędzi” mierzących Twoją wydajność, nigdy nie będziesz w stanie jej ulepszyć. Bez narzędzi automatyzujących pracę, Twoje zarobki zawsze będą ograniczone pracą swoich rąk. Bez narzędzi zwiększających Twoją siłę i zasięg działania – niczego wielkiego nie zdobędziesz. Na przykładach Polaków, którzy mogą poszczycić się wielkimi osiągnięciami, odkryjesz nagle, co musisz zrobić, by dołączyć do tego zaszczytnego grona. Prawie WSZYSTKIE książki na temat osiągania dowolnej formy sukcesu podają za wzór amerykańskich milionerów, prezydentów i naukowców. A ja pokażę Ci Polaków, którzy dokonali rzeczy niewyobrażalnych, że...

  4. Książka zainspiruje Cię do działań nakierowanych na efektyTa książka pobudzi Cię do działaniaBez inspirujących treści nic nie poruszy Cię do działania. Samo poznanie suchych faktów nie wzbudzi w Tobie żadnych emocji. Przeczytasz tak inspirujące historie, że one same pobudzą Cię do zmiany myślenia i działania. Namacalna korzyść jest taka, że już w trakcie czytania tej książki odczujesz silne pragnienie działania. A kiedy odczujesz to silne, wewnętrzne pragnienie działania, wtedy nie będziesz w stanie usiedzieć na miejscu i czekać na to, co może łaskawie przyniesie Ci los. Przestaniesz zasłaniać się wymówkami lub przeszkodami, a po prostu zaczniesz działać. I nie będą to działania na ślepo, ale ściśle ukierunkowane na ostateczny efekt – bogactwo.

  5. Otrzymujesz 150 książek w jednej

  Ten jeden poradnik zawiera esencję wiedzy z ponad 150 książek, które autor do tej pory przeczytał, oraz jego doświadczenia i nietypowe, polskie historie sukcesu i przykłady działań, dających niesamowite rezultaty.
  Bez takiej silnej kompresji wiedzy skazujesz się na żmudne wyszukiwanie cennych informacji i kupowanie kolejnych książek, po to tylko, by z każdej z nich wziąć jedną cenną myśl lub poradę

  Otrzymasz kompletne rozwiązanie podstawowych problemów z budowaniem finansowej niezależności. To są porady z wielu różnych źródeł i praktyczne do bólu. Gdy zapoznasz się z tą JEDNĄ książką, wtedy zyskasz praktyczną wiedzę z ponad 150 najlepszych na świecie książek, ale nie będzie to zwykła kompilacja, lecz wybór najcelniejszych porad, dostosowanych do polskiej mentalności i warunków. Przestaniesz kupować kolejne książki, a zaczniesz natychmiast działać. Bo samo czytanie, nawet najlepszych książek, niczego w Twoim życiu nie zmieni – musisz zacząć działać. Dlatego tak bardzo pomoże Ci ta skondensowana wiedza, inspirująca i łatwa do zastosowania.

  Opinie

  Napisz opinię

  Finansowy Geniusz

  Finansowy Geniusz

  24 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: