audiobook - Intryguj - Sam Horn

Audiobook: Intryguj

 

Sam Horn

 

Masza Bogucka-Steczek

 

MT Biznes

 

4 godz. 30 min.

 

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Intryguj

  Intryguj

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2016
  ISBN: 978-83-8087-035-2
  Producent: MT Biznes

  Jak dotrzeć do ludzi, na których ci zależy? Żyjemy w czasach nadmiaru informacji i ludzie nie poświęcają im już głębszej uwagi. Jeżeli chcesz dotrzeć do kogoś ze swoim przekazem, musisz przygotować interesującą treść, która ZAINTRYGUJE twojego rozmówcę – nieważne, czy chodzi o bliską ci osobę, czy też o potencjalnego partnera biznesowego.

  Ludzie nie chcą dziś kolejnych informacji – chcą być zaintrygowani.

  Problem w tym, że trzeba to zrobić szybko. Najlepiej w ciągu pierwszych ośmiu sekund rozmowy. Dlaczego? Bo tak krótki jest nasz zakres uwagi.

  Dłuższy mają złote rybki. Jak to zrobić? Odpowiedź zna Sam Horn, specjalistka z zakresu komunikacji i autorka wielu bestsellerowych książek. Jej ośmioetapowy proces INTRIGUE uczy, w jaki sposób przekształcić nudne i przeładowane treścią wystąpienia w spójną, przekonującą i skuteczną komunikacją dwustronną.

  Dla kogo? Dla każdego, kto się komunikuje i chce nawiązywać relacje z innymi: dla przedsiębiorców, specjalistów sprzedaży i marketingu, ludzi wolnych zawodów, liderów i zwykłych ludzi. Ale jeszcze raz, dlaczego? Jeżeli nie przykujesz uwagi swojego rozmówcy, to nigdy nie nawiążesz z nim głębszej relacji, a to oznacza, że nie otworzy przed tobą swojego serca… ani portfela. Innowacyjne techniki opracowane przez Sam dowiodły swojej skuteczności, pomagając jej klientom zdobywać kontrakty i zarobić miliony dolarów.

  Teraz to może być także i twoja „tajemna metoda” zdobywania pieniędzy, pracy i awansu.

  Opinie

  Napisz opinię

  Intryguj

  Intryguj

  24 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: