Promocja dnia

Andreas Englisch

Audiobook: Andreas Englisch

 

Uzdrowiciel. Jan Paweł II

 

JERZY ZELNIK

 

WAM

 

8 godz. 26 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Andreas Englisch

  Andreas Englisch

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Jeden cud dokonany po śmierci bł. Jana Pawła II zdecydował o jego beatyfikacji. Ale były także inne, jeszcze za życia Papieża.
  Andreas Englisch przez dwadzieścia lat towarzyszył Ojcu Świętemu. Zbierał informacje i przyglądał się uzdrowieniom, jakie wydarzyły się za przyczyną Jana Pawła II. Na życzenie Papieża zachowywał wszystko w tajemnicy. Po raz pierwszy napisał o tym w 2011 roku. Zapis rozmów z osobami, które dzięki modlitwie Ojca Świętego wróciły do zdrowia, dowodzi niezwykłej relacji Jana Pawła II z Bogiem i ludźmi. Przedstawia fakty, których jeszcze nie znamy.


  Andreas Englisch przez 20 lat, będąc niemieckim korespondentem w Watykanie, towarzyszył Janowi Pawłowi II w jego podróżach po świecie. Przy okazji zbierał informacje o uzdrowieniach, jakie wydarzyły się jeszcze za życia papieża. Nie mogły być one brane pod uwagę w procesie beatyfikacyjnym Jana Pawła II, bo wymagane jest, by do cudu doszło po śmierci kandydata na ołtarze, ale opisywani przez Englischa bohaterowie są przekonani, że to właśnie wstawiennictwu Ojca Świętego zawdzięczają powrót do zdrowia.

  Opinie

  Napisz opinię

  Andreas Englisch

  Andreas Englisch

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: