Jak kochać się przed ślubem

Audiobook: Jak kochać się przed ślubem

 

o. Mirosław Pilśniak OP

 

o. Mirosław Pilśniak OP

 

Rhetos

 

55 min.

 

Pudełko CD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

8,05 zł

8,05 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Jak kochać się przed ślubem

  Jak kochać się przed ślubem

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN:978-83-89781-58-1
  format: 12,5x14 cm
  Producent: Rhetos

  – Jak się kochać przed ślubem? – Aktywnie! – odpowiada o. Pilśniak. Nie wolno czekać na to, co ześle ci los, ale zaciekawić się drugą osobą – po to, aby dać sobie szansę na zrealizowanie swojego powołania do miłości. Poszukiwanie miłości jest powołaniem każdego człowieka, jego zadaniem życiowym; jest to także wysiłek dokonywania wyborów oraz podejmowania odpowiedzialności za siebie i za drugą osobę. Autor nie koncentruje się na przepisach moralnych, ale stara się ukazać, jak naturalne dążenia osoby mogą dopomóc w odnalezieniu Bożej woli. Jego refleksję zainspirowała etyka osoby Maxa Schelera.

  Konferencja została podzielona na trzy części:

  1. O powołaniu do miłości i o dokonywaniu wyborów
  2. Dwie miłości (według Maxa Schelera)
  3. Odpowiedzi na pytania

  Konferencja „Jak kochać się przed ślubem?” została wygłoszona w Duszpasterstwie Akademickim „Dąb” w Warszawie 13 stycznia 2011 roku.

  O. Mirosław Pilśniak – dominikanin; ur. w 1959 r. w Mosinie. Do zakonu wstąpił w 1983 r., święcenia kapłańskie przyjął w 1990 r. Zdobył stopień licencjata z teologii dogmatycznej na UKSW w Warszawie. Wykłada teologię małżeństwa i etykę na Dominikańskim Studium Filozoficzno-Teologicznym w Krakowie. Pełnił funkcję duszpasterza akademickiego w Krakowie oraz w Warszawie, był także przeorem klasztorów w tych miastach oraz proboszczem parafii św. Dominika w Warszawie. Od 1992 r. zaangażowany jest w ruch rekolekcyjny i formacyjny małżeństw „Spotkania Małżeńskie”. Jest opiekunem Ośrodka Warszawskiego, a także krajowym duszpasterzem tego ruchu. Od 2005 r. jest Duszpasterzem Rodzin oraz opiekunem Fundacji "Sto Pociech" przy klasztorze Dominikanów przy ul. Freta w Warszawie. Prowadził programy o tematyce religijnej i rodzinnej w TV Puls oraz w Religia.tv.

  Opinie

  Napisz opinię

  Jak kochać się przed ślubem

  Jak kochać się przed ślubem

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: