Promocja dnia

audiobook - Piąta Ewangelia - Grzegorz Ryś

Audiobook: Piąta Ewangelia

 

Grzegorz Ryś

 

Bogumiła Kaźmierczak

 

Rafael

 

5 godz. 39 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Piąta Ewangelia

  Piąta Ewangelia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2020
  ISBN: 978-83-7569-579-3
  Wydawca: Rafael

  Ziemia Święta nazywana jest Piątą Ewangelią.

  Pielgrzymowanie i odkrywanie ojczyzny Jezusa przemawia do nas, uzupełniając obrazy biblijne, dając wyobrażenie o realiach, w których żył Chrystus.

  Proponujemy, by w podróż po Ziemi Świętej wybrać się z charyzmatycznym i obdarzonym niezwykłym talentem oratorskim abp. Grzegorzem Rysiem. Książka jest zapisem pielgrzymki, jaką ksiądz arcybiskup odbył, podążając śladami Zbawiciela. We wszystkich tych miejscach, które znamy ze scen ewangelicznych, jako przewodnik snuje refleksje, wygłasza homilie, powołuje się na Pismo Święte i opatruje je swym komentarzem. Przy okazji podaje mnóstwo ciekawostek, odkrywa fascynujące nieznane fakty oraz tajemnice ojczyzny Jezusa. Ale przede wszystkim przybliża prawdy wiary i daje świadectwo obecności Boga.

  Dajmy się poprowadzić Słowu i wsłuchajmy się w przepiękną narrację abp. Rysia, która będzie niezapomnianym komentarzem do Pisma Świętego.

  Arcybiskup metropolita łódzki Grzegorz Ryś – niezrównany kaznodzieja i mówca potrafiący prostym językiem przekazać głębokie i poruszające treści. To kapłan, który nie boi się trudnych tematów i zawsze podchodzi do nich z ewangeliczna troską, za co cieszy się szczególnym szacunkiem oraz uznaniem wśród wiernych. Jego dewiza biskupia brzmi: Virtus in infirmitate, czyli Moc w słabości.

  Opinie

  Napisz opinię

  Piąta Ewangelia

  Piąta Ewangelia

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: