audiobook - Ćwiczenia duchowe. Synteza - Wacław Królikowski

Audiobook: Ćwiczenia duchowe. Synteza

 

Wacław Królikowski SJ

 

WACŁAW KRÓLIKOWSKI SJ

 

WAM

 

7 godz. 23 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

24,90 zł

24,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ćwiczenia duchowe. Synteza

  Ćwiczenia duchowe. Synteza

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 590-07=5910=969=4
  Wydawca: WAM

  Klasyczna synteza Ćwiczeń duchowych to zebranie najważniejszych medytacji i kontemplacji trzydziestodniowych rekolekcji ignacjańskich, odprawianych w czasie ośmiu dni.

  W niniejszym nagraniu proponujemy ośmiodniowe rekolekcje według metody św. Ignacego, wygłoszone przez o. Wacława Królikowskiego SI w Centrum Duchowości Księży Jezuitów w Częstochowie.

  Całość składa się z piętnastu wprowadzeń do medytacji i kontemplacji. Początek stanowi Fundament - odkrywanie stworzoności i celu człowieka. Następnie podjęte są rozważania Pierwszego Tygodnia na temat grzechu. Dalszy etap stanowią kontemplacje Drugiego Tygodnia, dotyczące tajemnic życia Jezusa, wraz z tak zwaną triadą ignacjańską oraz kontemplacje przygotowujące do dokonania dobrego wyboru lub reformy życia. Po nich następują kontemplacje Trzeciego Tygodnia na temat męki i śmierci Jezusa. Wreszcie proponowane są kontemplacje Czwartego Tygodnia dotyczące zmartwychwstania Pana Jezusa.

  Całość duchowej drogi Ćwiczeń zwieńcza Kontemplacja dla uzyskania miłości, pogłębiająca dotychczasowe przeżycia rekolektanta i przygotowująca go do podjęcia treści całych Ćwiczeń duchowych w codziennym życiu.

  Opinie

  Napisz opinię

  Ćwiczenia duchowe. Synteza

  Ćwiczenia duchowe. Synteza

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: