Promocja dnia

audiobook - Głos w wietrze tom I Znamię lwa - Francine Rivers

Audiobook: Głos w wietrze tom I Znamię lwa

 

Francine Rivers

 

Ksawery Jasieński

 

Bogulandia

 

24 godz. 20 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

49,99 zł

49,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Głos w wietrze tom I Znamię lwa

  Głos w wietrze tom I Znamię lwa

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 978-83-63097-82-0
  Wydawca: Bogulandia

  Audiobook, Czyta jeden z najbardziej ciekawych głosów radiowych - Ksawery Jasieński

  Tom I "Głos w wietrze"

  Powieść przetłumaczona na 13 języków. Od lat dobrze sprzedająca się powieść chrześcijańska nie tylko w Polsce.

  „JEST TYLKO JEDNA PRAWDZIWA WŁADZA NA TEJ ZIEMI, DZIEWCZYNO, I JEST TO WŁADZA RZYMU”

      – usłyszała młodziutka chrześcijanka Hadassa, kiedy została sprzedana jako niewolnica. Jednak już wkrótce Rzym miał się przekonać, że prawda jest zupełnie inna. Hadassa trafia do bogatej rzymskiej rodziny, poznaje tam przystojnego Markusa i jego młodszą siostrę Julię. W tym samym czasie germański wódz Atretes zostaje wzięty do niewoli i trafia na rzymską arenę jako gladiator. Niedługo potem miłość Markusa i Hadassy oraz związek Atretesa i Julii doprowadzają do wydarzeń, które zburzą całe ich dotychczasowe życie.

  Głos w wietrze" - I tom trylogii "Znamię lwa" - to jedno z największych osiągnięć beletrystyki chrześcijańskiej ostatnich lat. Subtelnie nakreślone portrety psychologiczne, pasjonująca od pierwszych stron fabuła, sugestywnie przedstawiony starożytny Rzym, zaskakująco podobny od współczesnego świata z wszystkimi jego zagrożeniami.

  Trylogia „Znamię lwa” zajmuje bezsprzecznie nr 1 w moim rankingu najlepszych powieści. Gdybym miała nadawać punkty w kategorii warte/niewarte przeczytania, to daleeeeeeko w tyle za powieścią „Głos w wietrze” byłaby druga pozycja. Po prostu cudowna powieść! Największym atutem i sekretem tej książki jest to, że czytając ją, człowiek czuje się „uwznioślony”, podniesiony na duchu, pełen optymizmu i wiary w siebie. Widzi też sens istnienia. Powieść ta winna być polecana jako doskonały lek na depresję, niezwykłe uczucie spokoju wewnętrznego, pogoda ducha pozostają bowiem w człowieku jeszcze długo po ukończeniu czytania. Jedyny minus tej trylogii to fakt, że przeczytawszy jej trzy tomy, żałujemy niezmiernie, że to już koniec.

  To niesamowite jak książka może pozbawić wolnej woli, całkowicie opanowała moje emocje, po prostu trudno się od niej oderwać, nie można obiecać sobie, że to ostatni rozdział, a po nim idziesz spać. Życie bohaterów przenika twoje, że trudno jest wrócić do rzeczywistości. Dlaczego jeszcze nikt tego nie zekranizował?

  Cała seria traktuje o początkach chrześcijaństwa, głębokiej wierze wyznawców Jezusa, próżności i politeizmie Rzymu za rządów Flawiuszy oraz barbarzyństwie Germanów. W wirze historii, polityki i religii Francine Rivers umieściła wyjątkowych bohaterów, zmagających się z namiętnościami, z nakazami i zakazami, z własnymi wyborami i prześladującymi ich konsekwencjami.

  Książka wspaniała, momentami bardzo wzruszająca.
  Pozwala nam poznać życie pierwszych Chrześcijan i trudności z jakimi musieli się zmagać by móc wyznawać swoją wiarę. Jak dla mnie Francine Rivers dokonała mistrzostwa.
  Zadziwiająca plejada wspaniałych bohaterów ze świetnymi opisami starożytnych realiów. Absolutnie warta przeczytania. Wciąga od samiutkiego początku i nie pozwala się oderwać. Skutki uboczne to dwa dni wyjęte z codzienności i paczka chusteczek i powrót do rzeczywistości.

  E. Bogulak

  Opinie

  Napisz opinię

  Głos w wietrze tom I Znamię lwa

  Głos w wietrze tom I Znamię lwa

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: