Promocja dnia

Zbrodniarz i dziewczyna

Audiobook: Zbrodniarz i dziewczyna

 

Michał Witkowski

 

Michał Witkowski

 

Świat Książki

 

11 godz. 36 min.

 

Płyta z książeczką

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zbrodniarz i dziewczyna

  Zbrodniarz i dziewczyna

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2014
  ISBN:
  978-83-7943-661-3
  format: 14 x 12,5

  Producent: Świat Książki

  Tego jeszcze nie było! Michał vel Michaśka, ogolony na łyso i w bluzie z kapturem? Podróżujący drugą klasą TLK? Tak, a w dodatku prowadzi śledztwo niczym rasowy detektyw w otoczeniu najprawdziwszych policjantów, w szczególności jednego...

  Nowa powieść Michała Witkowskiego, autora książek "Lubiewo", "Barbara Radziwiłłówna z Jaworzna-Szczakowej", "Margot" i "Drwal" to swoista kontynuacja tej ostatniej, bo w "Zbrodniarzu i dziewczynie" pojawiają się niektóre postaci z "Drwala". Intryga jest jednak zupełnie nowa i niezwykła - oto tajemniczy zbrodniarz, zwany Przedwojennym Mordercą, stylizuje swe ofiary na przedwojenną modłę i pozostawia w upiornych okolicznościach. Śledztwo zatacza kręgi, kto naprawdę jest ofiarą, a kto mordercą nie jest pewne, ale pewne jest jedno: śmierć Michaśki ma uwieńczyć dzieło mordercy.

  Książka nie jest jednak typowym kryminałem - to proza olśniewająco dygresyjna, pełna osobliwego (i w tym przypadku wyjątkowo czarnego) humoru, zaskakujących obserwacji, niespodziewanych puent. Innymi słowy "Zbrodniarz i dziewczyna" to być może jedyny kryminał na świecie, w którym dygresje nie tylko nie przeszkadzają, ale przeciwnie: chcemy jeszcze!

  Książkę czyta Autor

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: