Płotki giną pierwsze

Audiobook: Płotki giną pierwsze

 

Aleksandra Marinina

 

Roch Siemianowski

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

10 godz. 24 min.

 

Mały digipack trójskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Płotki giną pierwsze

  Płotki giną pierwsze

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN:
  978-83-7878-116-5
  format: 12,5 x 14
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Anastazja Kamieńska robi kolejną kawę, rozkłada czyste kartki papieru. Za chwile pokryje je tajemniczymi zapiskami. Niezastąpiona w analizowaniu najbardziej zagadkowych zbrodni, tym razem musi zmierzyć się z seryjnym mordercą, który co tydzień zabija w okolicach Moskwy młodego mężczyznę. Ale to dopiero początek. Funkcjonariusza MSW zajmującego się nieprawidłowościami w pewnym zakładzie w Uralsku-18 ktoś chce wrobić w morderstwo. Na konto jego żony wpłynęła pokaźna suma. By nie trafić do aresztu, mężczyzna postanawia na jakiś czas zniknąć i sam próbuje wytropić sprawcę. Major Kamieńska ze zdziwieniem odkrywa, że seria zabójstw i przekręty w Uralsku mają ze sobą coś wspólnego.

  Wyrafinowani przestępcy, pozorne przyjaźnie, wielkie pieniądze i jedyna w swoim rodzaju kobieta detektyw. Kolejny świetnie skonstruowany kryminał mistrzyni gatunku.

  Książki Marininej to niezwykle inteligentne kryminały, opisujące przestępcę i ofiarę z psychologiczną ostrością.
  „Basler Zeitung”

  Marinina zręcznie splata liczne wątki, umiejętnie buduje napięcie, dowodząc swego talentu narracyjnego i doskonałej orientacji w świecie kryminalistyki. Obok pasjonującej, pełnej niespodzianek intrygi to właśnie sugestywnie opisane mroczne strony dzisiejszej Moskwy i obrazy z życia jej mieszkańców stanowią o sile powieści.
  „Gazeta Wyborcza”

  W swych kryminałach Marinina wzbogaca najlepsze wzory szkoły anglosaskiej i francuskiej nowatorskimi, niezwykłymi rozwiązaniami.
  „Il Tempo”

  Aleksandra Marinina
  (ur. 1957) po studiach prawniczych pracowała w moskiewskiej milicji, gdzie zajmowała się badaniami w dziedzinie kryminologii. W 1992 roku ukazała się jej pierwsza książka z cyklu powieści o major Anastazji Kamieńskiej. Sześć lat później Marinina odeszła z milicji i zajęła się pracą pisarską. Do dziś jej książki – przetłumaczone na dwadzieścia trzy języki – wydano w ponad trzydziestu pięciu milionach egzemplarzy. Cykl o major Kamieńskiej doczekał się ekranizacji zrealizowanej przez rosyjską telewizję NTW.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Płotki giną pierwsze

  Płotki giną pierwsze

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: