Księga zakazanych rozkoszy

Audiobook: Księga zakazanych rozkoszy

 

Federico Andahazi

 

Janusz Zadura

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

9 godz. 39 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Księga zakazanych rozkoszy

  Księga zakazanych rozkoszy

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN:
  978-83-7878-106-6
  format: 12,5 x 14
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Akcja "Księgi zakazanych rozkoszy" rozpoczyna się w klasztorze Świętego Kosza, popularnym burdelu w Moguncji, gdzie zwykła radość ustępuje miejsca głębokiej ciszy. Zamordowana została Zelda, jedna z najstarszych i najbardziej wymagających specjalistek od zakazanych przyjemności.

  W mrocznym opactwie pod Strasburgiem Jan Gutenberg eksperymentuje z prasą drukarską. Kiedy udaje mu się wydrukować pierwsze egzemplarze, zostaje aresztowany pod zarzutem handlu apokryfami i uznany za falsyfikatora.

  Co łączy go ze zbrodnią w klasztorze? Czy Gutenberg był genialnym wynalazcą, czy oszustem, którego przestępstwa aż do dzisiaj pozostawały w ukryciu?

  FEDERICO ANDAHAZI (ur. 1963) – pisarz argentyński. Ukończył psychologię na Uniwersytecie w Buenos Aires, przez wiele lat pracował jako psychoanalityk. W 1989 roku skończył pierwszą powieść, El oficio de los santos, którą opublikował po latach. Debiutował w 1997 roku powieścią Anatom (wyd. pol. 1998), za którą otrzymał nagrodę Fundación Amalia Lacroze de Fortabat. W 1996 roku zdobył pierwsze nagrody na Segunda Bienal de Arte Joven de la Ciudad de Buenos Aires oraz w Concurso Anual desde la Gente, a w kwietniu 2013 otrzymał tytuł Personalidad Destacada de la Cultura. Oprócz Anatoma po polsku ukazały się dwie jego powieści: Siostry (1998, wyd. pol. 2001) i Książę (2000, wyd. pol. 2004).

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Księga zakazanych rozkoszy

  Księga zakazanych rozkoszy

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: