Promocja dnia

Syrenka

Audiobook: Syrenka

 

Camilla Lackberg

 

Marcin Perchuć

 

Czarna Owca

 

12 godz. 28 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Syrenka

  Syrenka

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN
  978-83-7554-724-3
  Format: 18,5 x 13,5
  Producent: Czarna Owca


  "Syrenka", szósty kryminał z popularnej serii Camilli Lackberg, autorki między innymi "Kaznodziei", "Kamieniarza", "Ofiary losu", "Niemieckiego bękarta", ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji Marcina Perchucia.

  Akcja "Syrenki" rozpoczyna się w Fjällbace, gdzie w tajemniczych okolicznościach ginie mężczyzna. Cztery miesiące później przypadkowy spacerowicz natrafia na jego zwłoki w skutym lodem jeziorze. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy znajomy zmarłego, pisarz Christian Thydell, zaczyna dostawać anonimowe pogróżki.


  Camilla Läckberg (ur. 30 sierpnia 1974 w Fjällbace) — szwedzka autorka powieści kryminalnych, autorka takich dzieł jak „Księżniczka z lodu”, „Kaznodzieja”, „Kamieniarz”, „Ofiara losu”, „Zamieć śnieżna i woń migdałów”, „Niemiecki bękart”, „Syrenka”, Latarnik”, „Fabrykantka aniołów”, „Biesiada, jedzenie i miłość”, „Super-Charlie”.

  Pisarka ma dwoje dzieci — Willego i Meję — z pierwszego małżeństwa z Mikaelem Erikssonem. W 2010 Roku ponownie wyszła za mąż za Martina Melina, policjanta i pierwszego zwycięzcę telewizyjnego programu survivalowego, „Ekspedycja Robinson”. Ma z nim syna Charliego.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Syrenka

  Syrenka

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: