Ptaszydło

Audiobook: Ptaszydło

 

MAX BENTOW

 

ROBERT GONERA

 

Wydawnictwo Dolnoslaskie

 

9 godz. 19 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

35,00 zł

35,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ptaszydło

  Ptaszydło

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN
  978-83-271-5031-8
  format: 14 x 19cm
  Producent: Wydawnictwo Dolnośląskie

  Bohater „Ptaszydła”, berliński komisarz Nils Trojan, zostaje wezwany do mieszkania w dzielnicy Kreuzberg. Natrafia tam na koszmarny widok. Młodej kobiecie obcięto włosy, a przy jej ciele pozostawiono oskubanego ptaka. Trojan, będący na skraju załamania nerwowego, nie może okazać słabości. W rozwiązaniu zagadki ma mu pomóc psycholog Jana Michels, jednak zanim komisarzowi udaje się opanować sytuację, zabójca uderza ponownie. Zabija młodą dziewczynę z długimi blond włosami i pozostawia makabryczne pozdrowienie w postaci martwego ptaka, a Lene, córeczka ofiary, znika bez śladu.
  Po tym, jak Trojan pojawia się w telewizji w związku z morderstwami, sam staje się celem psychopaty. Jest coraz bardziej przerażony grą, jaką prowadzi z policją morderca…

  Max Brentow – ukończył studia aktorskie. Grał na różnych scenach i pisywał scenariusze, za pracę dramaturga został odznaczony licznymi nagrodami i stypendiami. Mieszka w Berlinie. "Ptaszydło" to jego debiut powieściowy i zarazem początek serii o berlińskim komisarzu Nilsie Trojanie.

  Opinie

  Napisz opinię

  Ptaszydło

  Ptaszydło

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: