Zimowy morderca

Audiobook: Zimowy morderca

 

KRYSTYNA KUHN

 

ANNA DERESZOWSKA

 

Wydawnictwo Dolnoslaskie

 

11 godz. 33 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

35,00 zł

35,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zimowy morderca

  Zimowy morderca

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN
  978-83-271-5032-5
  format: 14 x 19cm
  Producent: Wydawnictwo Dolnośląskie

  Zimowy morderca”, który w formie audiobooka ukazuje się w interpretacji Anny Dereszowskiej, jest jedną z książek Krystyny Kuhn, autorki thrillerów dla młodzieży „Gra” oraz „Katastrofa”.

  Akcja „Zimowego mordercy” początkowo rozgrywa się około 1942 roku w Krakowie. Młoda dziewczyna zostaje wywieziona do Niemiec i zmuszona do pracy jako pokojówka w pewnej bogatej rodzinie.
  Następnie słuchacze zostają przeniesieni do roku 2006, do Frankfurtu. Zimową nocą zostaje popełnione mrożące krew w żyłach morderstwo. Ofiarą jest Henrietta Winkler - nestorka rodu wpływowych przedsiębiorców. Dzień później zostaje uprowadzony jej prawnuk, a porywaczowi wcale nie chodzi o okup. Rozpoczyna się wyrafinowana gra z przestępcą. Jaką rolę w całej sprawie odegra krakowski policjant? Jakie sekrety zdradzą nieznane wcześniej rodzinne zdjęcia z czasów drugiej wojny światowej?
  Znana ze stalowych nerwów Prokurator Miriam Singer będzie musiała zmierzyć się nie tylko z przestępcą, ale i mrocznymi tajemnicami przeszłości.

  Krystyna Kuhn (ur. w 1960 r. w Würzburgu) — autorka książek dla młodzieży i dla dorosłych, głównie thrillerów i kryminałów. Pisarka ma siedmioro rodzeństwa. Studiowała slawistykę, germanistykę oraz historię sztuki. Zanim zaczęła pisać, przez długi czas zajmowała się redakcją książek.

  Opinie

  Napisz opinię

  Zimowy morderca

  Zimowy morderca

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: