Promocja dnia

Cudza maska

Audiobook: Cudza maska

 

Aleksandra Marinina

 

Roch Siemianowski

 

Biblioteka Akustyczna

 

15 godz. 25 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Cudza maska

  Cudza maska

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN:
  978-83-78780-74-8
  format: 14 x 12,7cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Cudza maska”, kolejny kryminał Aleksandry Marininy, autorki „Czarnej listy”, „Gry na cudzym boisku”, „Ukradzionego snu”, „Zabójcy mimo woli” czy „Złowrogiej pętli”, ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji Rocha Siemianowskiego.

  Słuchacze „Cudzej maski”” zastaną Anastazję Kamieńską w czasie prowadzenia śledztwa w sprawie śmierci młodego pisarza, autora romansów, Leonida Paraskiewicza. Będąc u szczytu popularności, został on zastrzelony przed własnym mieszkaniem. W tym samym czasie żona wpływowego biznesmena prosi Stasowa, emerytowanego milicjanta, by znalazł dowody niewinności jej męża skazanego za umyślne zabójstwo. Nastia szybko odkrywa, że morderca Paraskiewicza był tylko pionkiem w grze prowadzonej przez sprytnego przestępcę, Stasow zaś zwraca uwagę w zeznaniu świadka na pewien dziwny szczegół. Okazuje się, że w obie sprawy zamieszana jest ta sama osoba. Ustalenie jej tożsamości pozwala ujawnić nowe morderstwo, tym razem popełnione w otoczeniu znanego polityka. Kamieńska obnaża zbrodniczy proceder, historię sięgającą wiele lat wstecz...
   
  Aleksandra Marinina (ur. 1957) po studiach prawniczych pracowała w moskiewskiej milicji, gdzie zajmowała się badaniami w dziedzinie kryminologii. W 1992 Roku ukazała się jej pierwsza książka z cyklu powieści o major Anastazji Kamieńskiej. Sześć lat później Marinina odeszła z milicji i zajęła się pracą pisarską. Do dziś jej książki – przetłumaczone 23 języki –  wydano w ponad trzydziestu pięciu milionach egzemplarzy. Cykl o major Kamieńskiej doczekał się ekranizacji zrealizowanej przez rosyjską telewizję NTW.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Cudza maska

  Cudza maska

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: