Ofiara losu

Audiobook: Ofiara losu

 

Camilla Lackberg

 

Marcin Perchuć

 

Czarna Owca

 

12 godz. 0 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ofiara losu

  Ofiara losu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN: 978-83-7554-615-6
  format: 16,5 x 13,5 cm
  Producent: Czarna Owca

  "Ofiara losu", kryminał Camilli Lackberg, autorki między innymi "Kaznodziei", "Księżniczki z lodu", "Kamieniarza", "Niemieckiego bękarta", czy "Syrenki", ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji Marcina Perchucia.

  Intryga "Ofiary losu" zaczyna się, kiedy policja w Tanumshede bada wypadek samochodowy. To, co wygląda na tragiczne zdarzenie, po kolejnym, podobnym wypadku - zaczyna budzić podejrzenia. Policja ma pełne ręce roboty, tym bardziej, że w mieście kręcony jest telewizyjny reality show. Obecność kamer podsyca tylko konflikt między "gwiazdami" a miejscową społecznością. Pogoń za zabójcą oraz przygotowania do ślubu wywołują u Patrika Hedströma stres i frustrację. Tym silniejsze, że staje wobec największego dotąd wyzwania detektywistycznego w swojej karierze.

  Już to mówiliśmy - Camilla Läckberg to numer jeden pośród szwedzkich autorek kryminałów. Eskilstuna-Kuriren

  Mówiąc najkrócej "Ofiara losu" to doskonały wybór dla tych, którzy lubią morderstwa i codzienne dramaty. W końcowych rozdziałach smutek fascynująco miesza się ze szczęściem. Wiele książek porusza, ale ta - wstrząsa. Vestmanlands läns tidning

  W "Ofierze losu" Camilla udowadnia z werwą, że jej poprzednie sukcesy to nie trzy trafy losu. Esklistuna-Kuriren

  Camilla Läckberg (ur. 30 sierpnia 1974 w Fjällbace) — szwedzka autorka powieści kryminalnych, autorka takich dzieł jak „Księżniczka z lodu”, „Kaznodzieja”, „Kamieniarz”, „Ofiara losu”, „Zamieć śnieżna i woń migdałów”, „Niemiecki bękart”, „Syrenka”, Latarnik”, „Fabrykantka aniołów”, „Biesiada, jedzenie i miłość”, „Super-Charlie”.

  Pisarka ma dwoje dzieci — Willego i Meję — z pierwszego małżeństwa z Mikaelem Erikssonem. W 2010 Roku ponownie wyszła za mąż za Martina Melina, policjanta i pierwszego zwycięzcę telewizyjnego programu survivalowego, „Ekspedycja Robinson”. Ma z nim syna Charliego.

    

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Ofiara losu

  Ofiara losu

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: