Kolacja z zabójcą

Audiobook: Kolacja z zabójcą

 

Aleksandra Marinina

 

Roch Siemianowski

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

8 godz. 42 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Kolacja z zabójcą

  Kolacja z zabójcą

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN:
  978-83-63162-54-2
  format: 14 x 12,7cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Kolacja z zabójcą”, kolejny kryminał Aleksandry Marininy, autorki „Czarnej listy”, „Gry na cudzym boisku”, „Ukradzionego snu”, „Zabójcy mimo woli” czy „Złowrogiej pętli”, ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji Rocha Siemianowskiego.

  W „Kolacji z zabójcą” Irina Filatowa, wybitny naukowiec z instytutu badawczego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zostaje znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Z początku sprawa wydaje się prosta - nieszczęśliwy wypadek, spowodowany awarią elektryczności. Śledztwo ujawnia jednak, że było to okrutne i drobiazgowo zaplanowane morderstwo. Analityk milicyjny, major Anastazja Kamieńska, podczas żmudnego dochodzenia ustala tożsamość zabójcy. Ten jednak dysponuje niepodważalnym alibi. Nastia, za zgodą zwierzchników, zmienia swój wygląd, mieszkanie, a nawet osobowość, by dotrzeć do podejrzanego. Naraża się na śmiertelne niebezpieczeństwo -- jej tropem podąża zawodowy zabójca...

  Warto zapoznać się z „Kolacją z zabójcą”, kolejną na polskim rynku, znakomitą powieścią "rosyjskiej Agathy Christie.

  Aleksandra Marinina (ur. 1957) po studiach prawniczych pracowała w moskiewskiej milicji, gdzie zajmowała się badaniami w dziedzinie kryminologii. W 1992 roku ukazała się jej pierwsza książka z cyklu powieści o major Anastazji Kamieńskiej. Sześć lat później Marinina odeszła z milicji i zajęła się pracą pisarską. Do dziś jej książki – przetłumaczone 23 języki –  wydano w ponad trzydziestu pięciu milionach egzemplarzy. Cykl o major Kamieńskiej doczekał się ekranizacji zrealizowanej przez rosyjską telewizję NTW.

  Opinie

  Napisz opinię

  Kolacja z zabójcą

  Kolacja z zabójcą

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: