Smuga krwi

Audiobook: Smuga krwi

 

Johan Theorin

 

ANDRZEJ MASTALERZ

 

Czarne

 

12 godz. 42 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

33,90 zł

33,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Smuga krwi

  Smuga krwi

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-7536-368-5

  format: 13,7 x 19,7cm
  Producent: Czarne

  Smuga krwi”, która w formacie audiobooka ukazuje się w interpretacji Andrzeja Mastelarza, jest jednym z kryminałów Johana Theorina, szwedzkiego pisarza i dziennikarza, autora „Nocnej zamieci”, „Zmierzchu”.

  Słuchacze „Smugi krwi” przeniosą się na Olandię, na której wreszcie zawitała wiosna, a z nią pierwsi miastowi. Wśród nich Per Morner, który chce spędzić na wyspie Wielkanoc. Jego plany krzyżuje jednak telefon od schorowanego ojca. Jerry jest w swoim starym studiu filmowym i prosi, żeby po niego przyjechać. Gdy Per dociera na miejsce, w budynku wybucha pożar. W ostatniej chwili udaje mu się uratować ojca. Policja znajduje na pogorzelisku zwłoki dwóch ofiar.

  Per rozpoczyna własne śledztwo i mimo woli zostaje wciągnięty w brudne sprawy Jerry’ego, który przez lata zajmował się seksbiznesem. Czy za pożarem stoi ekswspólnik, a może któryś z aktorów zatrudnionych przy pornograficznych produkcjach? Trudno dociec prawdy w świecie, w którym nikt nie używa prawdziwych nazwisk. Jednak im bliżej rozwiązania tajemnicy jest Per, tym większe grozi mu niebezpieczeństwo. Zbliża się Noc Walpurgii, na Olandii znów zapłoną ogniska…

  Smuga krwi to trzecia część olandzkiej trylogii Johana Theorina.

  Opinie

  Napisz opinię

  Smuga krwi

  Smuga krwi

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: