Księżniczka z Lodu

Audiobook: Księżniczka z Lodu

 

Camilla Lackberg

 

Marcin Perchuć

 

Czarna Owca

 

11 godz. 40 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Księżniczka z Lodu

  Księżniczka z Lodu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN
  978-83-7554-007-9
  format: 14 x 18,5 cm
  Producent: Czarna Owca

  "Księżniczka z lodu", kryminał Camilli Lackberg, autorki między innymi "Kaznodziei", "Kamieniarza", "Ofiary losu", "Niemieckiego bękarta", czy "Syrenki", ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji Marcina Perchucia.

  Akcja "Księżniczki z lodu" rozgrywa się w niewielkiej miejscowości na zachodnim wybrzeżu Szwecji, wśród małej, zamkniętej społeczności, gdzie wszyscy się znają i wszystko o sobie wiedzą. W jednym z domów odkryto zwłoki młodej kobiety. Początkowo wszystko wskazuje na samobójstwo, okazuje się jednak, że Alex została zamordowana. Prywatne śledztwo rozpoczyna Erika Falck – pisarka i przyjaciółka Alex z dzieciństwa, do której dołącza miejscowy policjant Patrik Hedström. Czy łącząc swe siły, rozwiążą zagadkę, przekonać się można, zapoznając się z "Księżniczką z lodu" w postaci audiobooka.

  Camilla Läckberg (ur. 30 sierpnia 1974 w Fjällbace) — szwedzka autorka powieści kryminalnych, autorka takich dzieł jak „Księżniczka z lodu”, „Kaznodzieja”, „Kamieniarz”, „Ofiara losu”, „Zamieć śnieżna i woń migdałów”, „Niemiecki bękart”, „Syrenka”, Latarnik”, „Fabrykantka aniołów”, „Biesiada, jedzenie i miłość”, „Super-Charlie”.

  Pisarka ma dwoje dzieci — Willego i Meję — z pierwszego małżeństwa z Mikaelem Erikssonem. W 2010 roku ponownie wyszła za mąż za Martina Melina, policjanta i pierwszego zwycięzcę telewizyjnego programu survivalowego, „Ekspedycja Robinson”. Ma z nim syna Charliego.

   


  Opinie

  Napisz opinię

  Księżniczka z Lodu

  Księżniczka z Lodu

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: