Obraz pośmiertny

Audiobook: Obraz pośmiertny

 

Aleksandra Marinina

 

Roch Siemanowski

 

Biblioteka Akustyczna

 

7 godz. 5 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Obraz pośmiertny

  Obraz pośmiertny

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN
  978-83-62-6869-26
  format: 13,7 x 12,5 cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Obraz pośmiertny, kolejny kryminał Aleksandry Marininy, autorki Kolacji z zabójcą, Gry na cudzym boisku, Ukradzionego snu, Zabójcy mimo woli czy Złowrogiej pętli, ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji Rocha Siemianowskiego.

  Słuchacze Obrazu pośmiertnego przeniosą się do Moskwy. W leniwą atmosferę jesiennego weekendu wdziera się wiadomość o zabójstwie znanej aktorki Aliny Waznis. Nad rozwikłaniem sprawy pracują Nastia Kamieńska i Jura Korotkow z wydziału kryminalnego oraz Stasow, emerytowany milicjant, szef ochrony wytwórni filmowej Syriusz. Początkowa wielość typowanych sprawców i motywów okazuje się myląca. Na podstawie zdobytych informacji Kamieńska buduje portret psychologiczny ofiary. Wnioski, do których dochodzi, są zaskakujące: zagadkę stanowi nie tyle osoba mordercy, ile motyw, który nim kierował. Dlatego w tym śledztwie równie ważna jak dedukcja jest umiejętność zadawania pytań. Czy pytania okażą się na tyle celne, że odkryją intencje mordercy, przekonać się można, słuchając Obrazu pośmiertnego w wersji audio.

  Aleksandra Marinina (ur. 1957) po studiach prawniczych pracowała w moskiewskiej milicji, gdzie zajmowała się badaniami w dziedzinie kryminologii. W 1992 roku ukazała się jej pierwsza książka z cyklu powieści o major Anastazji Kamieńskiej. Sześć lat później Marinina odeszła z milicji i zajęła się pracą pisarską. Do dziś jej książki – przetłumaczone 23 języki –  wydano w ponad trzydziestu pięciu milionach egzemplarzy. Cykl o major Kamieńskiej doczekał się ekranizacji zrealizowanej przez rosyjską telewizję NTW.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Obraz pośmiertny

  Obraz pośmiertny

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: