Promocja dnia

Promocja dnia

Czerwone Gardło

Audiobook: Czerwone Gardło

 

Jo Nesbo

 

Tadeusz Falana

 

16 godz. 45 min.

 

Duży digipack trójskrzydełkowy

 

Wydawnictwo Dolnoslaskie

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

35,00 zł

35,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Czerwone Gardło

  Czerwone Gardło

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN
  978-83-245-9094-0
  format: 14 x 19cm
  Producent: Wydawnictwo Dolnośląskie

  "Czerwone gardło", pierwsza część „trylogii z Oslo”, na którą składają się jeszcze tytuły "Trzeci klucz "i "Pentagram", ukazuje się właśnie jako audiobook, w interpretacji Tadeusza Falany. Jej autorem jest Jo Nesbø, mający na swoim koncie jeszcze takie bestsellery jak: "Człowiek-nietoperz", "Karaluchy", "Wybawiciel", "Pierwszy śnieg".

  W "Czerwonym gardle" słuchacze audiobooka poznają historię przemyconego do Norwegii snajperskiego karabinu Märklin, na którego ślad przypadkiem wpada Harry Hole, samotnik i alkoholik. Śledztwo prowadzi komisarza w kręgi neofaszystów. Czy to przypadek, że starego hitlerowca znaleziono z poderżniętym gardłem w pobliżu miejsca, gdzie zbierają się neonaziści? Harry podejrzewa, że sprawa może mieć początek w czasach drugiej wojny światowej. Jednak morderca jest ciągle o krok przed nim… Czy komisarz zdoła go powstrzymać, przekonać się można, słuchając "Czerwonego gardła" w wersji audio.

  Jo Nesbø (ur. 29 marca w Oslo) – norweski autor kryminałów.
  Jako młody chłopak grał w klubie piłkarskim Molde FK. Gra i śpiewa także w zespole muzycznym Di Derre, dla którego pisze również teksty. Przede wszystkim znany jest jednak jako autor bestsellerowych powieści kryminalnych, takich jak między innymi „Człowiek-nietoperz”, „Karaluchy”, „Czerwone gardło”, „Trzeci klucz”, „Wybawiciel”, „Pierwszy śnieg”.  

   

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: