Obniżka! audiobook - Komisarz Zagrobny i powódź - Komisarz Zagrobny i powódź

Audiobook: Komisarz Zagrobny i powódź

 

Maciej Dobosiewicz

 

Roch Siemianowski

 

StoryBox

 

9 godz. 12 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

19,57 zł

-30%

27,95 zł brutto

19,57 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Komisarz Zagrobny i powódź

  Komisarz Zagrobny i powódź

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 978-83-8194-130-3
  Wydawca: Storybox

  Wiosna 2010 roku to trudny czas dla stolicy Wielkopolski – do miasta zbliża się potężna fala powodziowa. Właśnie wtedy w kilku piwnicach staromiejskich kamienic pojawiają się trupy. Przypadkowe utopienia czy celowe działanie bezwzględnego mordercy? To właśnie stara się wyjaśnić komisarz Zagrobny. Gdy okazuje się, że tym razem przyczyny zbrodni i motywy działania są dużo bardziej skomplikowane niż standardowe „niskie pobudki”, komisarz staje przed wielkim wyzwaniem. Musi przezwyciężyć własne ograniczenia i dopaść sprawcę, zanim media zaczną huczeć o serii morderstw…

  ***

  Zdumiewające! Oto pojawił się komisarz, który nie jest alkoholikiem, nie próbuje zbawiać świata, ma zdrowe relacje rodzinne i w dodatku rzetelnie wykonuje swoją robotę! Dla fanów pedantycznego Adriana Monka, miłośnika czystości i zdrowego jedzenia. Wreszcie mamy kryminał, a nie analizę społeczeństwa!
  Adrianna Michalewska, Granice.pl

  Debiutancka powieść Macieja Dobosiewicza to przede wszystkim okazja do nietypowej wycieczki po Poznaniu. Nietypowej, bo na wyprawę po mieście wyruszamy podczas alarmu powodziowego, jej szlak prowadzi tropem trupów, a oprowadza nas znużony życiem i pracą przewodnik, komisarz Zagrobny. Wprawdzie sprawa, którą otrzymuje, zmusi go do zmiany starych nawyków i dopasowania się do nowych czasów, ale musi pozostać wierny jednemu przekonaniu: dobry pies to dobry nos.
  Marta Mizuro, krytyk literacki

  Opinie

  Napisz opinię

  Komisarz Zagrobny i powódź

  Komisarz Zagrobny i powódź

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: