Promocja dnia

audiobook - Mężczyźni, którzy nienawidzą wilków - Lars Lenth

Audiobook: Mężczyźni, którzy nienawidzą wilków

 

Lars Lenth

 

Łukasz Garlicki

 

Wydawnictwo Literackie

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Mężczyźni, którzy nienawidzą wilków

  Mężczyźni, którzy nienawidzą wilków

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2018
  ISBN: 978-83-0806-886-1
  Wydawca: Wydawnictwo Literackie

  Nowa gwiazda wśród norweskich autorów kryminałów…

  Wciągająca powieść o dzikiej przyrodzie i równie dzikiej naturze człowieka – w audiobooku w interpretacji Łukasza Garlickiego.

  W norweskich lasach ginie kobieta zagryziona przez wilki. W ostatniej chwili ratuje swojego 5-letniego syna, sadzając go wysoko na gałęzi drzewa. Chłopca przynosi do miasteczka tajemniczy mężczyzna, informując tym samym mieszkańców o pierwszym od ponad 200 lat ataku wilków… Między obrońcami praw zwierząt a lokalną społecznością wybucha medialny spór. W walce o swoje często sięga się do środków znajdujących się daleko poza prawem. Kto kieruje się szczytnymi ideami, a kto pragnie jedynie zbić polityczny kapitał na sprawie wilków?

  Rino Gulliksen, żyjący z daleko od ludzi były mafioso i miłośnik wilków, zajmuje się tym problemem osobiście. Na miejscu pojawia się też adwokat Leonard Vangen, którego zadaniem jest zaprowadzenie porządku i niedopuszczenie do rozlewu krwi.

  Lars Lenth po mistrzowsku rysuje pełen napięcia konflikt interesów i porusza ważny temat stosunku do przyrody i zwierząt. Mroczni, bezwzględni bohaterowie, nieczyste zagrywki i wartko tocząca się akcja to idealny przepis na wciągającą powieść kryminalną.


  „Mężczyźni, którzy nienawidzą wilków to najciekawszy i najbardziej nowatorski kryminał, jaki przeczytałem w ostatnich miesiącach”.

  – Wojciech Chmielarz

  „Wyraźnie panuje moda na książki o wilkach. Osobiście mnie to cieszy. Przy czym nie wszystkie tytuły brzmią zbyt fortunnie. Na przykład ten: Mężczyźni, którzy nienawidzą wilków. Nie zrażajcie się jednak. Ta książka przede wszystkim przypomina, że Skandynawowie wciąż umieją pisać soczyste, dotykające ważnych problemów społecznych, kryminały”.

  – Marcin Wilk

  Opinie

  Napisz opinię

  Mężczyźni, którzy nienawidzą wilków

  Mężczyźni, którzy nienawidzą wilków

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: