Obniżka! audiobook - Perła. Afrykański przypadek księdza Grosera - Jan Grzegorczyk

Audiobook: Perła. Afrykański przypadek księdza Grosera

 

Jan Grzegorczyk

 

WOJCIECH ŻOŁĄDKOWICZ

 

StoryBox

 

12 godz. 23 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

20,93 zł

-30%

29,90 zł brutto

20,93 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Perła. Afrykański przypadek księdza Grosera

  Perła. Afrykański przypadek księdza Grosera

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Audiobook wydany: 2017
  ISBN: 978-83-7927-864-0
  Producent: Storybox

  Rok 2005. Papieżem jest Benedykt XVI. Groser po miesięcznym pobycie w szpitalu – gdzie znalazł się w wyniku brutalnego napadu – wraca na parafię Pierwszych Chrześcijan. Jedni traktują go jako współczesne wcielenie Padre Pio, inni uważają go za ks. Jerzego, który przeżył. Spotkanie ze słynnym podróżnikiem owocuje nieoczekiwaną propozycją wyjazdu do Afryki...


  Wciągający kryminał, intrygująca opowieść obyczajowa i moralitet w jednym. To nie jest audiobook dla świętoszków, choć wskazuje drogę do świętości. Grzegorczyk to znany „kanibal” ludzi, który z pasją pożera ich biografie i przenosi je w mistrzowskiej formie w świat literatury. Perła to prawdziwy diament w jego twórczości.
                                                                                              
  BOGDAN RYMANOWSKI


  Na naszych oczach motto książki „Kim jest Bóg, jak nie tym, który i lepi garnki, i je rozbija” rozwija się w niebywale wciągającą i nigdy nie jednowymiarową opowieść.

  Grzegorczyk rozbija swych bohaterów perfekcyjnie. Odkrywa tajemnice, do samego końca trzymając słuchacza  w napięciu, udowadniając, że potrafi nas zwieść i zaskoczyć do ostatniej chwili, tak w sprawach fundamentalnych, jak i małych. Ale jeszcze większą wirtuozerię autor osiągnął w składaniu. U Grzegorczyka z rozbitego człowieka nie zostają porzucone skorupy, autor pokazuje, jak go posklejać. Dobrze mieć ten audiobook na wyciągnięcie ręki i móc się go, w chwilach ważnych, chwycić.

  ELŻBIETA CHEREZIŃSKA


  Nie mogę odżałować, że obowiązki nie pozwoliły mi sfinalizować wspólnej wyprawy z Groserem do Afryki. Do kozackiej książki Grzegorczyka jednak się załapałem! Zawsze powtarzam, że strach trzeba kopnąć w tyłek, żeby się nie rozpanoszył, ale gdybym wiedział, jakie przygody czekają księdza Wacława, nie byłbym takim chojrakiem.

  JACEK PAŁKIEWICZ


  Oczywiście każdy z tomów tej pasjonującej trylogii słuchać można z osobna. Jednak jestem pewien, że gdy słuchacz sięgnie po którykolwiek z nich, na pewno pobiegnie do księgarni, by kupić pozostałe.

  Cudze pole to brawurowe zwieńczenie trylogii „Przypadków księdza Grosera”. Miał rację ksiądz Andrzej Luter, pisząc po Truflach, że jeśli Grzegorczyk utrzyma formę, to trzeci tom będzie najlepszy. Miał absolutną rację.

  A Grzegorczyk nie tylko formę utrzymał. Nie wiem, jak on to robi, że pisze coraz lepiej i lepiej...

  TADEUSZ ZYSK
  wydawca

  Opinie

  Napisz opinię

  Perła. Afrykański przypadek księdza Grosera

  Perła. Afrykański przypadek księdza Grosera

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: