audiobook - Nikki Heat. Tom 3. Gorączka zmysłów - Richard Castle

Audiobook: Nikki Heat. Tom 3. Gorączka zmysłów

 

Richard Castle

 

Patryk Pawlak

 

12 Posterunek

 

12 godz. 8 min.

 

33,90 zł

33,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Nikki Heat. Tom 3. Gorączka zmysłów

  Nikki Heat. Tom 3. Gorączka zmysłów

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Audiobook wydany: 2015
  ISBN: 978-83-63737-25-2
  Producent: 12 Posterunek

  Pełna intryg i szybkich zwrotów akcja Gorączki zmysłów, niezwykle pasjonującej powieści kryminalnej autora bestsellerów "New York Timesa", Richarda Castle?a, ponownie łączy Nikki Heat, nieustępliwą i seksowną detektyw Wydziału Zabójstw nowojorskiego Departamentu Policji, z przemądrzałym reporterem Jamesonem Rookiem.

  Dziwaczne morderstwo księdza w klubie usług sadomasochistycznych w Nowym Jorku staje się wstępem do najbardziej pasjonującego i niebezpiecznego śledztwa, jakie kiedykolwiek prowadziła Nikki. Heat staje do walki z najbezwzględniejszym w mieście baronem narkotykowym, aroganckim dostawcą sprzętu i usług dla CIA oraz tajemniczym szwadronem śmierci, który za wszelką cenę chce pozbawić ją życia. A jest to jedynie wierzchołek góry lodowej, początek drogi, która wiedzie w głąb mrocznej konspiracji sięgającej na sam szczyt nowojorskiego Departamentu Policji.

  Kiedy Nikki za bardzo zbliża się do prawdy, zostaje nieoczekiwanie okryta hańbą, pozbawiona odznaki i pozostawiona samej sobie jako cel dla zabójców. Nie ma przy sobie już nikogo, komu mogłaby zaufać. Z wyjątkiem jednego tylko człowieka w jej życiu, który nie jest policjantem - reportera Jamesona Rooka.

  W samym środku nowojorskiej zimy stulecia detektyw Nikki Heat z całą determinacją chce dowieść jednego: że robi się coraz goręcej.

  Opinie

  Napisz opinię

  Nikki Heat. Tom 3. Gorączka zmysłów

  Nikki Heat. Tom 3. Gorączka zmysłów

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: