audiobook - Nikki Heat. Tom 2. Nagi żar - Richard Castle

Audiobook: Nikki Heat. Tom 2. Nagi żar

 

Richard Castle

 

Patryk Pawlak

 

12 Posterunek

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

33,90 zł

33,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Nikki Heat. Tom 2. Nagi żar

  Nikki Heat. Tom 2. Nagi żar

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Audiobook wydany: 2015
  ISBN: 978-83-63737-24-5
  Producent: 12 Posterunek

  Nikki Heat i Jameson Rook ponownie łączą siły w pasjonującej kontynuacji Fali Upału, bestsellerowej pozycji New York Timesa.

  Po śmierci Cassidy Towne, wyjątkowo zjadliwej redaktorki rubryki towarzyskiej, prowadząca dochodzenie detektyw Nikki Heat odkrywa galerię prominentnych podejrzanych. Wszyscy mieli istotne motywy, aby zabić łowczynię skandali, która budziła postrach na całym Manhattanie. Pracę Heat komplikuje nieoczekiwane spotkanie z gwiazdą nowojorskiego dziennikarstwa Jamesonem Rookiem. W obliczu ich niedawnego rozstania Nikki wolałaby uniknąć podsycania bolesnych emocji. Ale osobiste zaangażowanie w sprawę przystojnego i dowcipnego laureata nagrody Pulitzera powoduje, że Heat przystaje na ponowną współpracę.

  W atmosferze nierozstrzygniętego konfliktu miłosnego i wyraźnego napięcia seksualnego Heat i Rook ruszają na poszukiwanie zabójcy pośród celebrytów i gangsterów, piosenkarek i prostytutek, sportowców i skompromitowanych polityków. Dochodzenie w pełnym przepychu świecie sekretów, kamuflażu i skandali dodatkowo podnosi temperaturę.

  Opinie

  Napisz opinię

  Nikki Heat. Tom 2. Nagi żar

  Nikki Heat. Tom 2. Nagi żar

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: