Promocja dnia

Obniżka! Akuszer śmierci

Audiobook: Akuszer śmierci

 

Paweł Jaszczuk

 

Kamil Pruban

 

Prószynski

 

8 godz. 8 min.

 

Pudełko DVD

 

18,90 zł

-30%

27,00 zł brutto

18,90 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Akuszer śmierci

  Akuszer śmierci

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2016
  ISBN: 978-83-8097-652-8
  Producent: Storybox

  Najnowszy tom serii kryminalnej Pawła Jaszczuka, laureata nagrody Wielkiego Kalibru za najlepszą powieść kryminalną 2005 roku.

  Lwów, wiosna 1939 roku. Dziennikarz śledczy Jakub Stern zamawia garnitur u poleconego krawca. Kiedy przychodzi odebrać zamówienie, okazuje się, że Lille zwany Szczęściarzem powiesił się. U jego stóp Stern znajduje zdjęcie zaginionej nieco wcześniej siostrzenicy krawca. Parę dni później ginie dwóch klientów Szczęściarza – jeden w wypadku w fabryce, drugi zostaje brutalnie zamordowany. Opinię publiczną bulwersuje coś jeszcze – ktoś morduje noworodki i porzuca je w różnych częściach miasta. Każde z dzieci owinięte jest drewnianym różańcem.

  Czy Jakubowi i jego koleżance z redakcji Wildze de Brie uda się rozwiązać zagadkę śmierci krawca i jego klientów? Czy ma to coś wspólnego z zabójstwami noworodków i zaginięciem siostrzenicy?

  Na Wałach Hetmańskich demonstrują bezrobotni. Na Uniwersytecie Jana Kazimierza narodowcy biją się z Żydami, a bursę ukraińską odwiedza przyjmowana z honorami delegacja Hitlerjugend. Coraz ciężej się tu oddycha, także redaktorowi Jakubowi Sternowi. Na szczęście – nie tylko dla niego – w szynkach wciąż podawane jest piwo marcowe, w kinach króluje Robin Hood z Errolem Flynnem, a Pogoń wygrała właśnie 2:0 z CSK Bratislava. Ostatnia polska Wielkanoc we Lwowie. Polecam.
  Krzysztof Masłoń

  Opinie

  Napisz opinię

  Akuszer śmierci

  Akuszer śmierci

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: