Promocja dnia

Więcej ciała

Audiobook: Więcej ciała

 

Tomasz Nowak OP

 

Tomasz Nowak OP

 

Fundacja Malak

 

2 godz. 41 min.

 

28,00 zł

28,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Więcej ciała

  Więcej ciała

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Te rekolekcje muszą się zacząć od pytania o miłość. Bez miłości, bez tej świadomości, że jestem kochany i że jestem akceptowany taki, jaki jestem, wszystkie słowa, które w nich padną, będą puste. Jesteśmy z miłości i do miłości przeznaczeni. 

  Jezus będąc Bogiem, przyjął ciało dlatego, że je pokochał. Niestety wiele jest kłamstw na temat pełni miłości, a tym samym pełni życia w ciele. To ważne, by popatrzeć na ciało prawdziwie i bez lęku, by dać się pouczyć przez Tego, który je stworzył. Bóg dał nam ciało i ukształtował je doskonale. Warto u Niego szukać sensu i celu, aby doświadczyć spełnienia. Biblia mówi, że jesteśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga - adoracja i uwielbienie są znakomitymi drogami, by odkryć prawdę o swojej godności. Jesteśmy świątynią czyli ciałem Boga, a pełnię zjednoczenia z Nim osiągamy w Eucharystii, gdy przyjmujemy Jego Ciało. Miłość zawsze oznacza WIĘCEJ CIAŁA!

  Tomasz Nowak OP - dominikanin, kaznodzieja, dyrektor Dominikańskiego Ośrodka Kaznodziejskiego w Łodzi. Głoszenie Ewangelii i muzyka (szczególnie jazz) to jego największe pasje. 

  Spis nagrań:

  1. Dlaczego WIĘCEJ CIAŁA?
  2. Dźwięk dla paralityka
  3. Bóg stworzył dobrą jajecznicę
  4. Prawo i życie, kropka i przecinek
  5. Samarytanin za drzwiami
  6. Proste pragnienie perły
  7. Tylko król może umywać nogi

  Opinie

  Napisz opinię

  Więcej ciała

  Więcej ciała

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: