Promocja dnia

Bóg vs Cierpienie. Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał?

Audiobook: Bóg vs Cierpienie. Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał?

 

ks. Marek Dziewiecki

 

ks. Marek Dziewiecki

 

RTCK

 

2 godz. 15 min.

 

Płyta z książeczką

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

33,00 zł

33,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Bóg vs Cierpienie. Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał?

  Bóg vs Cierpienie. Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał?

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok nagrania: 2015
  ISBN:
  978-83-64855-30-6
  format:
  13,7 x 18,7 cm
  Wydawnictwo: Wydawnictwo RTC


  Zapomnij o wszystkim, co dotąd wiedziałeś i myślałeś na temat: „chrześcijaństwo a cierpienie”. Prawdopodobnie niemal wszystko to było błędne
  – tak ks. Marek Dziewiecki rozpoczyna konferencję pt. „Bóg vs cierpienie”, z której nagranie właśnie trafia do polskich księgarń.

  Czy chrześcijaństwo, którego symbolem jest krzyż, nie aż nadto zajmuje się tematem cierpienia?Czego jeszcze nie wiemy o cierpieniu, żeby o nim słuchać przez kilka godzin? Okazuje się, że niezwykle często, także chrześcijanie to właśnie Boga oskarżają o przyczynę cierpienia, które ich spotyka, w sytuacji, gdzie Bóg jest całkowicie niewinny - stwierdza Ks. Marek opierając się na swoim kilkudziesięcioletnim doświadczeniu pracy terapeuty, psychologa, duszpasterza i specjalisty ds uzależnień.

  Paradoksem okazuje się, że najbardziej  potrzebujemy posłuchać dziś o tym, czym cierpienie nie jest, aby móc radzić sobie z nim. Prawdopodobnie trudno byłoby dziś znaleźć kogoś, kto z podobnym przekonaniem i precyzją miałby odwagę mówić o temacie cierpienia tak wprost, jak robi to ks. Marek Dziewiecki. W każdym słowie, które znajduje się na nagraniu wybrzmiewa ogromna troska oraz pragnienie wypowiedzenia prawdy o cierpieniu, Prawdy, która uwalnia. Tak poruszonego i pełnego emocji ks. Marka nie sposób usłyszeć w innych jego licznych nagraniach i wystąpieniach.

  Mówiłem tym razem z wyjątkową mocą, bo noszę w sercu tysiące osób, którym księża wmówili, że Bóg im zsyła krzyże, cierpienia, choroby. W konsekwencji wtedy, gdy ludzie ci krzywdzą samych siebie lub gdy są krzywdzeni przez innych ludzi, oddalają się od Boga jako "winowajcy", zamiast szukać u Niego pomocy i sił do przetrwania – komentuje klimat konferencji Ks. Marek.

  Takiego nagrania jeszcze nie było!

  Przedpremierowy pokaz płyty na Targach Wydawców Katolickich w Warszawie okazał się absolutnym hitem. Płyty setkami znikała z półek, a na spotkanie z autorem ustawiały się długie kolejki, nie tylko po dedykację na płycie, ale w większości ze słowami zaskoczenia lub podziękowania za poruszenie tego tematu – tak bardzo bliskiego każdemu z nas.

  Najwięcej kontrowersji wywołało jednak hasło na plakacie reklamującym nagranie, stwierdzające oczywistą prawdę chrześcijańską: „Bóg nie chce Twojego cierpienia. Nigdy!”, co jest kolejnym potwierdzeniem, jak wiele w tym temacie potrzebujemy podstawowej wiedzy, uwalniającej prawdy i rozmowy o tym, że naprawdę jesteśmy stworzeni i powołani do życia w szczęściu i radości, a temat cierpienia, który dotyka każdego z nas, potrzebujemy znać i rozumieć jako pierwszy krok, aby sobie z nim poradzić.

  Opinie

  Napisz opinię

  Bóg vs Cierpienie. Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał?

  Bóg vs Cierpienie. Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał?

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: