Promocja dnia

Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu

Audiobook: Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu

 

Fabian Błaszkiewicz SJ

 

Fabian Błaszkiewicz SJ

 

RTCK

 

1 godz. 28 min.

 

Płyta z książką

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

32,00 zł

32,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu

  Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Jeśli chcesz nauczyć kogoś poławiania pereł, to zacznij od nauki pływania zamiast rzucać go na głęboką wodę.

  Rewolucja w motywacji, przewrót w branży szkoleniowej – tym razem, w przeciwieństwie do popularnych programów inspiracyjnych, zaczynamy od początku!

  Fabian Błaszkiewicz tłumaczy, czym naprawdę jest motywacja, jak wyznaczać sobie cele i czym się kierować przy ich selekcji. Swoje tezy popiera żywymi i przemawiającymi przykładami, odwołując się do największych szkoleniowców świata.

  Pomysł na „Pociąg” dojrzewał się po premierach kolejnych audiobooków, po których Fabian Błaszkiewicz dostawał setki maili z pytaniem: „Skąd mam wiedzieć, czego chcę?”. Wśród autorów tych maili byli menadżerowie średniego i wyższego szczebla, biznesmeni, artyści, studenci, młodzież. Wydaje się więc, że wszystkich nas trapi to ważne pytanie: Co tak naprawdę chcę robić w życiu?

  Szukając odpowiedzi na to pytanie, wielu z nas korzysta ze szkoleń, coachingu i treningów, ale nie jesteśmy pewni, czy przynoszą one efekt. Po miesiącu od jednego ognistego szkolenia potrzebujemy kolejnego, by podpalić ogień na nowo. Błaszkiewicz w błyskotliwy sposób znów trafia w samo sedno i pokazuje, gdzie nas boli.

  „Pociąg wniebowzięty” jest odpowiedzią na ważne pytania tkwiące w sercu każdego z nas i może być drogowskazem dla poszukujących swojej drogi.

  Książka wraz z płytą to rewolucja w myśleniu, obalenie utartego schematu pojmowania świata jako relacji dobra ze złem. Jakie więc siły rządzą nami na tym świecie? Gdzie podąża pociąg naszych marzeń i jak nad nim zapanować? Czy jest sens mieć milion na koncie? – tego dowiecie się z książki i płyty „Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu”.

  Fabian Błaszkiewicz – szkoleniowiec, charyzmatyczny mówca, ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego i motywacji. Pracuje z biznesmenami, artystami i ludźmi, dla których ważny jest rozwój. Jest przekonywający i porywający. Prawdziwy mężczyzna o dzikim sercu. Jego płyty i książki są bestsellerami i inspirują do wielkich rzeczy.

  Opinie

  Napisz opinię

  Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu

  Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: